DS3 modem DS3 optik, elektriksel dönüştürücü

DS3 modem DS3 optik, elektriksel dönüştürücü

DS3 elyaf Modem

DS3 Opitcal elektrik modemi

  • Açıklama
  • soruşturma

DS3 modem DS3 optik, elektriksel dönüştürücü: SDH-E3

Tanım

DS3 Optik / Elektrik Dönüştürücü

Takdim etmek

Tanım

SDH-E3 E3 DS3 elektrik ve optik arayüz dönüşüm için bir arayüz dönüştürücü.
Bu PDH ekipman koaksiyel arayüzü ve optik arayüz ara bağlantı için tasarlanmıştır.

DS3 modemi, E3 / T3 DS3 yüksek hızlı fiber optik modem geliştirilmiş ASIC devre tasarımı teknolojisinin kullanımıdır.
DS3 modemi E3 / T3 elektrik sinyali gönderir, E3 / T3 DS3 iletim uzanır.
34.368Mbps DS3 44.736Mbps fiyatları E3 oranları: DS3 modemi iki opsiyonel vardır
SDH-E3 iletim karakteristikleri ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s tandard uygundur.
SDH-E3 gerek kullanımı basit, kolay kullanarak, herhangi bir karmaşık ayarlar yapmak.
tam teşhis yeteneklerine sahip SDH-E3, yerel analog geri döngüsünü ve yerel dijital geri döngü gerçekleştirebilir.
optik arayüz SC / ST / FC isteğe destekler; SM / AA isteğe; WDM veya normal;
İletim mesafesi 2Km / 20km / 40km / 60 km isteğe bağlı olabilir. Ürün FCC Bölüm 15 gereksinimlerine tam uyumludur.
Komple döngü - Geri tesis sisteminin teşhis ve devreye alma desteklenmektedir.
Kompakt kasa ve basit bir operasyon korumalı maliyet tasarrufu ve yatırımı gerçekleştirmek

Özellikler

Yüksek güvenilirlik, ITU-T G.703 için uygun
Tek fiber Çift Yönlü seçilebilir
Devlet-of-the-art tasarım, farklı ortamda, normal çalışmasının sağlanması.
diagnostik sistem için elektrik veya optik arayüz üzerinde arkasını - Yerel ve döngü destekler.
E3 DS3 arayüzü bağlantısı için uygundur.
Basit kullanım ve bakım
Kompakt tasarım ve düşük güç tüketimi.

Teknik özellik

Optik lif modu: 8.3 / 125 | mm 8.7 / 125 | mm 9/125 | mm 10/125 | mm
Tek / çok-modlu, tek / çift elyaf
Aktarım mesafesi: 2KM / 20km / 40 km / 60km
Fiber optik arayüz: SC / FC / ST
Dalgaboyu: 1310nm ve opsiyonel 1550
Hassasiyet: -36dBm
Elektrik seviyesi verici: 0 ~ 6dBm
Decaying: 1310nm; 0.4dB / km, 1550; 0.25dB / km
Elektrik arayüzü: E3 / T3 (G.703)
Hız Puan: E3 34.368Mbps fiyatları
DS3 / T3 oranları 44.736Mbps
İletim modu: Senkron
Devre arayüzü: 75 ohm BNC
İletim Özellikleri: G.703, G.921 ve G.956 uygundur
Test yöntemleri: Yerel analog döngü sırt,
Yerel dijital döngü geri.
Güç kaynağı: AC 220V% 10, 50Hz ±
% 15 ± DC -48V
Güç tüketimi: 5W
Boyut: 240mm * 215mm * 50mm (L x W x H)
Ağırlık: 1 Kg
Sıcaklık: 0 ~ 50 ℃
Hunidity:% 0-90

 

 

 

40G modülü
QSFP + LR4
QSFP + telsiz

100G telsiz
QSFP28 SR4 telsiz
QSFP28 LR4 telsiz
CFP telsiz
CFP2 telsiz
CFP4 telsiz

PDH Multiplexer
SDH Çoklayıcı
E1 Dönüştürücü
IP üzerinden TDM
Modem
PCM Çoklayıcı
Lif Medya Dönüştürücü
Lif Video Dönüştürücü
SFP fiber modül

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room