• Descriere
  • Anchetă

modem DS3, DS3 convertor electric optic: SDH-E3

Descriere

DS3 optic / Converter electrice

Introduce

Descriere

SDH-E3 este un convertor de interfață pentru E3 conversie interfață DS3 electrice și optice.
Acesta este proiectat pentru interfața coaxială echipamente PDH și interconectare interfață optică.

modem DS3 este utilizarea de ASIC tehnologie de proiectare circuite dezvoltate, E3 / T3 DS3-mare viteză modem de fibră optică.
modem transmite semnalul electric DS3 E3 / T3, extinde E3 / T3 distanța DS3 de transmisie.
modem DS3 are două opționale: rate E3 34.368Mbps DS3 ratele de 44.736Mbps
Caracteristicile de transmisie SDH-E3 sunt conforme cu tandard ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s.
SDH-E3 nu este nevoie de a face orice setări complexe, folosind simplu, ușor de operat.
SDH-E3 cu o capacitate de diagnosticare completă, pot efectua loopback analogic local și loopback digitale locale.
interfață optică acceptă SC / ST / FC opțional; SM / MM opțional; WDM sau normal;
Distanța de transmisie poate fi 2 km / 20 km / 40 km / 60 km opțional. Produsul este pe deplin compatibil cu FCC Partea 15 cerințe.
bucla completă - înapoi facilitate este acceptată pentru sistemul de diagnosticare și punerea în funcțiune.
carcasă compactă și operarea simplă a realiza economiile de costuri și de investiții protejate

Caracteristici

fiabilitate ridicată, respectă ITU-T G.703
Single Fiber Bi-direcțională este selectabil
State-of-the-art de proiectare, se asigura o funcționare normală sub diferite mediu.
Suportă bucla locală și la distanță - înapoi la interfața electrică sau optic pentru sistemul de diagnosticare.
Potrivit pentru E3 DS3 interconectare interfață.
exploatare și întreținere simplă
Design compact și un consum redus de energie.

Specificație tehnică

Moduri de fibră optică: 8.3 / 8.7 125 gm / 125 gm 9/10 125 gm / 125 um
singur / multimode, fibra single / dublă
Distanța de transmisie: 2KM / 20KM / 40KM / 60 km
Interfață fibră optică: SC / FC / ST
Lungimea de undă: 1310nm și 1550nm opțional
Sensibilitate: -36dBm
Nivelul electric de emisie: 0 ~ 6dBm
Decaying: 1310nm; 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
Interfața electrică: E3 / T3 (G.703)
Rata de Viteza: E3 tarife 34.368Mbps
ratele DS3 / T3 44.736Mbps
Mod de transmisie: sincronă
Interfață Circuitry: 75 OHM, BNC
Caracteristici de transmisie: Respectă G.703, G.921 și G.956
Metode de testare: Local analogice buclă,
Locală buclă digitală.
Sursa de alimentare: 220V AC ± 10%, 50Hz
DC -48V ± 15%
Consum de energie: 5W
Dimensiuni: 240mm * 215mm * 50mm (L * W * H)
Greutate: 1 kg
Temperatura: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

modul 40G
QSFP + LR4
QSFP + emisie-recepție

emisie-recepție 100G
emisie-recepție QSFP28 SR4
emisie-recepție QSFP28 LR4
emisie-recepție PCP
emisie-recepție CFP2
emisie-recepție CFP4

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 Converter
TDM over IP
Modem
PCM Multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
Modul de fibră SFP

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room