• ဖေါ်ပြချက်
  • မေးခြင်း

DS3 modem, DS3 optical လျှပ်စစ် converter: SDH-E3

ဖေါ်ပြချက်

DS3 Optical / လျှပ်စစ် Converter

မိတ်ဆက်ပေး

ဖေါ်ပြချက်

SDH-E3 E3 DS3 လျှပ်စစ်နှင့် optical interface ကိုပြောင်းလဲဘို့တခု interface ကို converter ဖြစ်ပါတယ်။
ဒါဟာ PDH ပစ္စည်းကိရိယာများ coaxial interface နဲ့ optical interface ကို Interconnection များအတွက်ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသည်။

DS3 modem ဖွံ့ဖြိုး ASIC circuitry ဒီဇိုင်းနည်းပညာ, E3 / T3 DS3 မြန်နှုန်းမြင့် fiber-optic modem များအသုံးပြုခြင်းဖြစ်ပါတယ်။
DS3 modem E3 / T3 DS3 ထုတ်လွှင့်အကွာအဝေးတိုးချဲ့, E3 / T3 လျှပ်စစ် signal ကိုထုတ်လွှင်။
E3 နှုန်းထားများ 34.368Mbps DS3 နှုန်းထားများ 44.736Mbps: DS3 modem နှစ်ခုရွေးချယ်နိုင်ရှိပါတယ်
SDH-E3 ဂီယာဝိသေသလက္ခဏာများ ITU-T က G.703 / G.921 / G.956 s ကို tandard နှင့်အတူလိုက်လျော။
SDH-E3 ရိုးရှင်းသောသုံးပြီးမည်သည့်ရှုပ်ထွေး settings ကိုလုပ်ဖို့မလိုအပ်, operate လုပ်ဖို့လွယ်ကူပါတယ်။
ပြီးပြည့်စုံသောရောဂါရှာဖွေစွမ်းရည်နှင့်အတူ SDH-E3 ဒေသခံ Analog စ loopback နှင့်ဒေသခံဒစ်ဂျစ်တယ် loopback လုပ်ဆောင်နိုင်ပါတယ်။
optical interface ကိုရွေးချယ်နိုင် SC / ST / FC အသင်းကိုအထောက်အပံ့; optional ကို SM / MM; WDM သို့မဟုတ်သာမန်;
transmission အကွာအဝေး 2Km / 20Km / 40Km / 60Km optional ကိုဖြစ်စေနိုင်သည်။ အဆိုပါထုတ်ကုန် FCC သည်အပိုင်း 15 လိုအပ်ချက်များကိုနှင့်အတူအပြည့်အဝလိုက်နာဖြစ်ပါတယ်။
အပြီးအစီးကွင်းဆက် - နောက်ကျောစက်ရုံစနစ်ကရောဂါရှာဖွေခြင်းနှင့်ကော်မရှင်များအတွက်ထောက်ခံသည်။
ကျစ်လစ်သိပ်သည်းထည်နဲ့ရိုးရိုးစစ်ဆင်ရေး protected ကုန်ကျစရိတ်ချွေတာနှင့်ရင်းနှီးမြှုပ်နှံမှုအောင်မြင်ရန်

အင်္ဂါရပ်များ

အမြင့်ယုံကြည်စိတ်ချရ, ITU-T က G.703 မှလိုက်လျော
လူပျို Fiber Bi-directional selection ဖြစ်ပါသည်
State-Of-The-Art ဒီဇိုင်း, ကွဲပြားခြားနားသောပတ်ဝန်းကျင်တွင်အောက်တွင်ပုံမှန်အလုပ်လုပ်အာမခံပါသည်။
စနစ်ကရောဂါရှာဖွေဘို့လျှပ်စစ်သို့မဟုတ် optical interface ပေါ်မှာပြန် - ပြည်တွင်းနှင့်ဝေးလံခေါင်သီကွင်းဆက်ထောက်ပံ့ပေးသည်။
E3 DS3 interface ကိုအပြန်အလှန်ဆက်သွယ်မှုများအတွက်သင့်လျော်သော။
ရိုးရှင်းစစ်ဆင်ရေးနှင့်ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှု
ကျစ်လစ်သိပ်သည်းဒီဇိုင်းနှင့်အနိမ့်ပါဝါစားသုံးမှု။

နည်းပညာဆိုင်ရာ Specification

fiber optic သည် Modes: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
တစ်ခုတည်း / multimode, တစ်ခုတည်း / နှစ်ဆဖိုင်ဘာ
transmission အကွာအဝေး: 2KM / 20KM / 40KM / 60KM
fiber optic interface ကို: SC / FC အသင်း / ST
လှိုင်းအလျား: 1310nm နဲ့ 1550nm optional ကို
sensitivity: -36dBm
ထုတ်လွှင်လျှပ်စစ်အဆငျ့: 0 ~ 6dBm
ဆွေးမြေ့: 1310nm; 0.4dB / ကီလိုမီတာ, 1550nm; 0.25dB / ကီလိုမီတာ
လျှပ်စစ် interface ကို: E3 / T3 (G.703)
မြန်နှုန်းနှုန်း: E3 နှုန်းထားများ 34.368Mbps
DS3 / T3 နှုန်းထားများ 44.736Mbps
transmission mode ကို: က Synchronous
Circuitry interface ကို: 75 အုမ်း, BNC
transmission အင်္ဂါရပ်များ: G.703, G.921 နှင့် G.956 ညီ
စမ်းသပ်မှုနည်းလမ်းများ: နောက်ကျောဒေသခံ Analog စကွင်းဆက်,
ဒေသခံဒစ်ဂျစ်တယ်ကွင်းဆက်ပြန်။
power supply: AC အ 220V 50Hz, 10% ±
DC က -48V 15% ±
ပါဝါစားသုံးမှု: 5W
Dimension: 240mm * 215mm * 50mm (L ကို * W * H ကို)
အလေးချိန်: 1Kg
အပူချိန်: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G module တစ်ခု
QSFP + LR4
QSFP + transceiver ကို

100G transceiver ကို
QSFP28 SR4 transceiver ကို
QSFP28 LR4 transceiver ကို
CFP transceiver ကို
CFP2 transceiver ကို
CFP4 transceiver ကို

PDH multiplexing
SDH multiplexing
E1 Converter
IP ကိုကျော် TDM
modem
PCM multiplexing
ဖိုင်ဘာမီဒီယာ Converter
ဖိုင်ဘာ Video Converter
SFP ဖိုင်ဘာ module တစ်ခု

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room