DS3 модем, DS3 оптикалык электр кечирүү

DS3 модем, DS3 оптикалык электр кечирүү

DS3 була модем

DS3 opitcal электр модем

  • баяндоо
  • справка

DS3 модем, DS3 оптикалык электр кечирүү: SDH-E3

баяндоо

DS3 Оптикалык / Электр Converter

киргизүү

баяндоо

SDH-E3 E3 DS3 электр жана оптикалык Interface накталаганы үчүн Interface кечирүү болуп саналат.
Бул PDH жабдуулар коаксиалдуу иштей жана оптикалык Interface интерконнект арналган.

DS3 модем иштелип, E3 / T3 DS3 жогорку ылдамдыктагы була-оптикалык модем ASIC схемасында дизайн технологияларды колдонуу болуп саналат.
DS3 модем E3 / T3 электрдик сигнал жиберет, E3 / T3 DS3 өткөрүүчүнүн аралыкты жайылтылат.
DS3 модем эки кошумча бар: E3 чендерди 34.368Mbps DS3 44.736Mbps санабайт
SDH-E3 берүү өзгөчөлүктөрү ITU-T G.703 / G.921 / G.956 стандарт менен жооп берет.
жөнөкөй иштетүү, жеңил пайдаланып, ар кандай татаал орнотууларды кылууга SDH-E3 кереги жок.
толугу менен дартты аныктоо мүмкүнчүлүгү бар SDH-E3, жергиликтүү аналогдук Адегенде loopback'ты жана жергиликтүү санариптик Адегенде loopback'ты аласыз.
оптикалык Interface СК / ST / FC милдеттүү колдойт; SM / MM милдеттүү; WDM же нормалдуу;
КПП расстояние 2 км / 20 км / 40km / 60 км милдеттүү болушу мүмкүн. продукт FCC Part 15 талаптарына толугу менен жооп берет.
Complete луп - кайра объект системасы үчүн диагностикалык жана ишке киргизүү менен колдоого алынат.
Компакт жабуучу жана жөнөкөй операция корголгон наркы сактоону жана өнүгүүсү

Өзгөчөлүктөрү

Жогорку ишенимдүүлүгү, ITU-T G.703 канааттандырбайт
Single Fiber Би-багыттык тандалган эмес
Мамлекеттик заманбап дизайн, ар кандай шартта нормалдуу иштешин камсыз кылат.
жергиликтүү жана алыскы луп колдойт - диагностикалык системасы үчүн электр же оптикалык иштей боюнча кайра.
E3 DS3 Interface бириктирүү үчүн ылайыктуу.
Simple пайдалануу жана техникалык тейлөө
Компакт дизайн жана аз энергия керектөө.

Техникалык өзгөчөлүгү

Була-оптикалык режимдери: 8.3 / 125μm 8,7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
бойдок / multimode, бир / эки була
КПП расстояние: 2 км / 20 км / 40km / 60 км
Була-оптикалык Interface: СК / FC / ST
Wavelength: 1310nm жана кошумча 1550
Sensitivity: -36dBm
электр көлөмүн берүүгө: 0 ~ 6dBm
Үйүлгөн: 1310nm; 0.4dB / км, 1550; 0.25dB / км
Электр Interface: E3 / T3 (G.703)
Тез Rate: E3 34.368Mbps санабайт
DS3 / T3 курстары 44.736Mbps
КПП режими: Синхрондук
Схемотехникасы Interface: 75 Ом, BNC
КПП өзгөчөлүктөрү: G.703, G.921 жана G.956 ылайык
Test ыкмалары: Жергиликтүү аналогдук укурук артка,
Жергиликтүү санариптик луп кайра.
Электр энергиясы менен камсыздоо: AC 220V 10%, 50Hz ±
DC -48 15% ±
Электр керектөө: 5W
Dimension: 240mm * 215 болгон * 50мм (L * W * H)
Салмагы: жаран 1 кг
Абанын температурасы: 0 ~ ℃ 50
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40г модулу
QSFP + LR4
QSFP + transceiver

100г transceiver
QSFP28 SR4 transceiver
QSFP28 LR4 transceiver
CFP transceiver
CFP2 transceiver
CFP4 transceiver

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 Converter
ИМ үстүнөн TDM
модем
PCM Multiplexer
Fiber Медиа Converter
Fiber Video Converter
SFP була модулу

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room