• Kuvaus
  • tiedustelu

DS3 modeemi, DS3 optinen sähköinen muunnin: SDH-E3

Kuvaus

DS3 Optinen / Sähkö muunnin

Esitellä

Kuvaus

SDH-E3 on muunninta E3 DS3 sähkö- ja optinen liitäntä muuntaminen.
Se on suunniteltu PDH-laitteiden koaksiaalinen liitäntä ja optinen liitäntä keskinäisliitännän.

DS3 modeemi on käyttää ASIC-piirien suunnittelun kehittämä, E3 / T3 DS3 nopea kuituoptista modeemia.
DS3 modeemi lähettää E3 / T3 sähköisen signaalin, laajentaa E3 / T3 DS3 lähetys- päässä.
DS3 modeemilla on kaksi valinnaista: E3 34.368Mbps DS3 hinnat 44.736Mbps
SDH-E3 tarttumisen ominaispiirteitä noudattaa ITU-T G.703 / G.921 / G.956 VAKIOTIEDOT.
SDH-E3 ei tarvitse tehdä mitään monimutkaista asetuksia käyttämällä yksinkertaisia, helppo käyttää.
SDH-E3 täysin diagnostiikkaominaisuuksien voi suorittaa paikallista analoginen paluusilmukan ja paikallinen digitaalinen loopback.
optinen liitäntä tukee SC / ST / FC vapaaehtoinen; SM / MM valinnainen; WDM tai normaali;
Siirto etäisyys voi olla 2 km / 20 km / 40 km / 60 km vapaaehtoista. Tuote on täysin yhteensopiva FCC osa 15, vaatimukset.
Täydellinen loop - takaisin laitokseen tukee järjestelmän diagnostisten ja käyttöönottoon.
Kompakti kotelo ja helppokäyttöinen saavuttaa kustannussäästöjä ja investointien suojattu

Ominaisuudet

Korkea luotettavuus, noudattaa ITU-T G.703
Single Fiber Kaksisuuntainen on valittavissa
State-of-the-art design, varmistetaan normaalin työajan puitteissa eri ympäristössä.
Tukee paikallisia ja kauko-silmukka - takaisin sähköinen tai optinen liitäntä järjestelmän diagnostinen.
Sopivia E3 DS3 liitäntä yhteenliittämistä.
Helppo käyttö ja huolto
Kompakti muotoilu ja alhainen virrankulutus.

Tekniset ominaisuudet

Valokuitu tilat: 8.3 / 125 um 8.7 / 125 um 9/125 um 10/125 pm
single / multimode, yhden / kahden kuidun
Siirto etäisyys: 2km / 20km / 40KM / 60km
Valokuitu liitäntä: SC / FC / ST
Aallonpituus: 1310nm ja 1550nm valinnainen
Herkkyys: -36dBm
Lähetetään sähköinen taso: 0 ~ 6dBm
Lahoavaa: 1310nm; 0.4dB / km, 1550; 0.25dB / km
Sähköliitäntä: E3 / T3 (G.703)
Nopeus Hinta: E3 34.368Mbps
DS3 / T3 hinnat 44.736Mbps
Lähetysmoodi: Synkroninen
Piiri käyttöliittymä: 75 ohmia, BNC
Vaihteisto Ominaisuudet: Täyttää G.703, G.921 ja G.956
Testimenetelmät: Paikallinen analoginen silmukka takaisin,
Paikallinen digitaalinen silmukka takaisin.
Virtalähde: 220 VAC ± 10%, 50Hz
DC -48 V ± 15%
Virrankulutus: 5W
Mitat: 240 mm * 215mm * 50mm (L * W * H)
Paino: 1kg
Lämpötila: 0 ~ 50 ℃
Ilmankosteus: 0-90%

 

 

 

40G moduuli
QSFP + LR 4
QSFP + lähetin

100G lähetin
QSFP28 SR4 lähetin
QSFP28 LR 4 lähetin-
CFP lähetin
CFP2 lähetin
CFP4 lähetin

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 muunnin
TDM over IP
Modeemi
PCM Multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
SFP kuitu moduuli

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room