مودم DS3، DS3 مبدل های الکتریکی نوری

مودم DS3، DS3 مبدل های الکتریکی نوری

مودم فیبر DS3

DS3 opitcal مودم های الکتریکی

  • شرح
  • تحقیق

مودم DS3، DS3 نوری مبدل برق: SDH-E3

شرح

DS3 نوری / تبدیل برق

معرفی

شرح

SDH-E3 یک مبدل و رابط کاربری برای E3 DS3 الکتریکی و نوری تبدیل رابط کاربری است.
این است که برای تجهیزات PDH رابط کواکسیال و اتصال رابط نوری طراحی شده است.

مودم DS3 استفاده از تکنولوژی ASIC طراحی مدارات توسعه یافته، E3 / T3 DS3 با سرعت بالا فیبر نوری مودم است.
مودم DS3 انتقال سیگنال الکتریکی E3 / T3، گسترش E3 / T3 فاصله DS3 انتقال.
مودم DS3 دو اختیاری: نرخ E3 34.368Mbps DS3 نرخ 44.736Mbps
ویژگی های انتقال SDH-E3 با ITU-T G.703 / G.921 / G.956 بازدید کنندگان tandard.
SDH-E3 بدون نیاز به انجام هر گونه تنظیمات پیچیده، استفاده از ساده، آسان است.
SDH-E3 با قابلیت های تشخیصی کامل، می توانید خط آنالوگ محلی و خط دیجیتال محلی را انجام دهد.
رابط نوری از SC / ST / FC اختیاری؛ SM / MM اختیاری؛ WDM و یا طبیعی.
انتقال از راه دور می تواند از 2km / 20KM / از 40km / 60Km اختیاری است. محصول کاملا با FCC قسمت 15 مورد نیاز سازگار است.
کامل حلقه - تماس تاسیسات برای سیستم پشتیبانی تشخیصی و راه اندازی.
پوشش جمع و جور و عملیات ساده رسیدن به صرفه جویی در هزینه و سرمایه گذاری محافظت

ویژگی ها

قابلیت اطمینان بالا، مطابق با ITU-T G.703
فیبر تک جهته قابل انتخاب است
دولت از هنر طراحی، اطمینان حاصل شود کار عادی در محیط های مختلف است.
پشتیبانی از محلی و راه دور حلقه - تماس در رابط الکتریکی یا نوری برای سیستم های تشخیصی.
مناسب برای E3 DS3 رابط اتصال.
عملیات ساده و تعمیر و نگهداری
طراحی جمع و جور و مصرف توان کم.

مشخصات فنی

حالت فیبر نوری: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
تک / چند حالته، فیبر تک / دو
انتقال از راه دور: 2KM / 20KM / از 40km / 60KM
رابط فیبر نوری: SC / FC / ST
طول موج: 1310nm و 1550nm اختیاری
حساسیت: -36dBm
انتقال سطح الکتریکی: 0 ~ 6dBm
پوسیدگی: 1310nm؛ 0.4dB / کیلومتر، موج 1550nm؛ 0.25dB / کیلومتر
رابط برق: E3 / T3 (G.703)
نرخ سرعت: E3 نرخ 34.368Mbps
نرخ DS3 / T3 44.736Mbps
حالت انتقال: همزمان
رابط جریان برق: 75 اهم، BNC
ویژگی های دستگاه های انتقال نیرو: مطابق با G.703، G.921 و G.956
روش تست: آنالوگ محلی حلقه پشت،
محلی تماس حلقه های دیجیتال است.
منبع تغذیه: AC 220V ± 10٪، 50Hz است
-48V DC ± 15٪
مصرف برق: 5W
ابعاد: های 240mm * 215mm * 50mm را (L * W * H)
وزن: 1kg
دما: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90٪

 

 

 

ماژول 40G
QSFP + LR4
QSFP + فرستنده و گیرنده

فرستنده و گیرنده 100G
فرستنده و گیرنده QSFP28 SR4
فرستنده و گیرنده QSFP28 LR4
فرستنده و گیرنده CFP
فرستنده و گیرنده CFP2
فرستنده و گیرنده CFP4

PDH Multiplexer استفاده
SDH Multiplexer استفاده
E1 تبدیل
TDM بیش از IP
مودم
PCM Multiplexer استفاده
فیبر مدیا مبدل
فیبر فیلم تبدیل
ماژول فیبر SFP

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room