SFP + Transceiver, 10Gbps 1310nm 40km

SFP + Transceiver, 10Gbps 1310nm 40km

SFP + Transceiver, 10Gbps 1310nm 40km

Kategorie: Tag:
  • beskrywing
  • ondersoek

40KM SFP + DAAR optiese Transceiver

 

Funksies

SFP + transceiver Voldoen aan SFF-8413 en IEE802.3ae

Datatempo kies ≤4.25Gbps of 9.95Gbps om 10.3Gbps bietjie tariewe

Afgekoel EML sender en PIN ontvanger

skakel lengte tot 40km

Lae drywing 1.5W Maksimum

-5 º C tot 70ºC Operating Case Temperatuur

Enkele 3.3V kragtoevoer

Diagnostiese Prestasiemonitering van module temperatuur, supply

Spanning, laser vooroordeel huidige, stuur optiese krag, ontvang optiese krag

RoHS voldoen en lei gratis

 

aansoeke

10GBASE-ER / EW (met / sonder FEC)

10G Fibre Channel (met / sonder FEC)

 

Beskrywing

SFP + DAAR Transceiver is ontwerp vir 10GBASE-ER / EW, en 8.5G / 10G Fiber- Channel aansoeke.

Die transceiver bestaan ​​uit twee afdelings: die sender artikel sluit 'n colded EML laser. En die artikel ontvanger bestaan ​​uit 'n PIN fotodiode geïntegreer met 'n TIA. Alle modules voldoen klas I veiligheid laser vereistes. SFP + DAAR Digitale diagnose funksies is beskikbaar via 'n 2-draad seriële koppelvlak, soos in SFF-8472, wat real-time toegang tot toestel bedryfstelsel parameters soos transceiver temperatuur, laser vooroordeel huidige, oorgedra optiese krag kan ontvang optiese krag en transceiver toevoerspanning.

 

Absolute Maksimum Graderings

parameter 

simbool

min

Max

eenheid

toevoerspanning

VCC

-0.5

3.8

V

Stoor temperatuur

TST

-40

85

ºC

Relatiewe humiditeit

Rh

0

85

%

Werktoestande

parameter 

simbool

min

tipiese 

Max

eenheid

toevoerspanning

VCC

3.13

3.3

3.47

V

toevoerstroom

ICC

360

450

mA

Bedryfstelsel Case temperatuur

TCA

-5

70

ºC

Module drywing

pm

1.2

1.5

W

Notes:

[1] Verskaf huidige gedeel tussen VCCTX en VCCRX.

[2] In-stormloop word gedefinieer as die huidige vlak bo bestendige toestand huidige vereistes.

 Sender Spesifikasies - Optiese

parameter 

simbool

min

tipiese 

Max

eenheid

Sentrum Golflengte

LC

1530

1565

nm

Optiese Gemiddeld Power

po

0

+3

dBm

Optiese OMA Power

pom

-2.1

dBm

Kant af Onderdrukking verhouding

SMSR

30

dB

Optiese stuur vermoë (gestremde)

PTX_DISABLE

-30

dBm

uitwissing verhouding

DAAR

8.2

dB

RIN21OMA [1]

-128

dB / Hz

Optiese Return Verlies Verdraagsaamheid

21

dB

Notes:

[1] RIN meting gemaak word met 'n opbrengs verlies aan 21 dB.

 

Sender Spesifikasies - Elektriese

parameter 

simbool

min

tipiese 

Max

eenheid

Datatempo

MRA

10.3

11.3

Gbps

Insette ewenaar impedansie

Rand

100

Ω

Differensiële data Input

VtxDIFF

120

850

mV

Oordra afskakel Spanning

VD

2.0

Vcc3 + 0,3

V

Oordra Aktiveer Spanning

Ven

0

+0.8

V

Oordra afskakel Assert Tyd

VN

100

ons

 

Ontvanger Spesifikasies - Optiese

parameter 

simbool

min

tipiese 

Max

eenheid

Insette Operating Golflengte

λ

1530

1565

nm

Gemiddeld ontvang krag

-1.0

dBm

Ontvanger sensitiwiteit in OMA

-14.1

dBm

Beklemtoon sensitiwiteit ontvanger in OMA [1]

-11.3

dBm

Maksimum insetdrywing

RX-oorlading

-1

dBm

reflektansie

Rrx

-27

dB

Verlies van Signal Beweerde

-25

dBm

LOS De-Beweerde

-16

dBm

LOS Hysteresis

0.5

dB

Notes:

[1] Gemeet met conformance toets sein vir BEO = 10–12. Die beklemtoon sensitiwiteit waardes in die tabel is vir stelsel vlak BEO metings wat die gevolge van CDR kringe in te sluit. Dit word aanbeveel dat ten minste 0,4 dB bykomende marge toegeken word as komponent vlak metings gemaak

sonder die uitwerking van CDR kringe.

Ontvanger Spesifikasies - Elektriese

parameter

simbool

min

tipiese 

Max

eenheid

Datatempo

MRA

10.3

11.3

Gbps

Differensiële Uitgawe Swing

Vuit PP

350

850

mV

Daal / styg Tyd

Tr / Tf

24

PS

Verlies van Signal -Asserted

VOH

2

Vcc3 + 0.3-

V

Verlies van Signal -Negated

VOL

0

+0.4

V

Pin Beskrywings

Pin

simbool

Naam / beskrywing

1

Veet [1]

sender Grond

2

Tx_FAULT [2]

sender Fout

3

Tx_DIS [3]

Sender afskakel. Laser uitset versper op 'n hoë of 'n oop

4

SDA [2]

2-draad Serial Interface Data Line

5

SCL [2]

2-draad Serial Interface klok Line

6

MOD_ABS [4]

Module afwesig. Gegrond binne die module

7

RS0 [5]

RS0 vir Tempo Kies: Open of Lae = Module ondersteun ≤4.25Gbps

Hoë = Module ondersteun 9,95 Gb / s om 10,3125 Gb / s

8

RX_LOS [2]

Verlies van Signal aanduiding. Logika 0 dui normale werking

9

RS1 [5]

Geen verband vereis

10

Veer [1]

ontvanger Grond

11

Veer [1]

ontvanger Grond

12

RD-

Ontvanger Inverted DATA uit. AC Gekoppel

13

RD +

Ontvanger DATA uit. AC Gekoppel

14

Veer [1]

ontvanger Grond

15

VCCR

Ontvanger Power Supply

16

VCCT

Sender Power Supply

17

Veet [1]

sender Grond

18

TD +

Sender data. AC Gekoppel

19

TD-

Sender Omgekeerd data. AC Gekoppel

20

Veet [1]

sender Grond

Notes:

[1] Module kring grond is geïsoleer van module onderstel grond binne die module.

[2] .should uitgeruk word met 4.7k - 10k ohm op gasheer raad om 'n spanning tussen 3.15Vand 3.6V.

[3] Tx_Disable is 'n inset kontak met 'n 4.7 kΩ tot 10 kΩ pullup om VccT binne die module.

[4] Mod_ABS is gekoppel aan Veet of Veer in die SFP + module. Die gasheer kan hierdie kontak trek tot Vcc_Host met 'n weerstand in die reeks 4.7 kΩ tot 10 kΩ.Mod_ABS is beweer "High" wanneer die SFP + module is fisies afwesig is van 'n gasheer slot.

[5] RS0 en RS1 is module insette en is laag getrek om Veet met> 30 kΩ resistors in die module.