8 porte FXO / FXS mbi pajisjet E1 PCM

8 porte FXO / FXS mbi pajisjet E1 PCM

8 porte 2 tela 4-teli E dhe M te E1 PCM multiplexer

8 porte VOICES RS232 ethernet mbi E1 PCM multiplexing

  • Përshkrim
  • hetim

8 FXO / FXS E dhe M te E1 pajisjeve PCM: PCM-E08

Prezantoni
PCM-E08 pajisjet PCM parashikon konvertimin në mes të ITU-T G.703 standarde E1 ndërfaqe të përshtatur dhe 10 / 100Mbase-T Ethernet ndërfaqe, dhe të sigurojë 1-8 zërin përmes kanalit E1, realizimin e distancave të gjata të zgjatur e linjës telefonike përmes E1 kanal PCM pajisjeve. Ajo gjithashtu ofron një kanal të dhënave RS232. E1 sinjal mund të transmetojë përmes multiplexer fibër optike, që lidh të dy rrjetet lokale në dy pjesë të një rrjeti. Kjo është një lartë-performance, multi-tipit me rreze të gjatë Ethernet Bridge. Madhësia e saj të vogla, me kosto të ulët dhe shumë të përshtatshme për kosto të ndjeshme aplikimet tejkalimin, ose si hapësira të bëhet një zgjerim i infrastrukturës LAN, pajisjet apo pajisjet e mësipërme. Ajo mund të studiojnë MAC adresat e LAN që lidhur vazhdimisht, automatikisht; gjithashtu mund të transmetojë adresë të synojë si korniza e një LAN. Të ketë transparencë të protokollit TCP / IP, duke siguruar të sigurt, lidhjes seamless për pajisje të ndryshme në rrjet. E1-10 / 100BT ndërfaqe converters përdorur gjerësisht për LAN dhe rrjeteve WAN, kontrollin, dhe kështu me radhë, dhe veçanërisht të zbatueshme për përdoruesit rrjetit për përdoruesit e rrjetit me një të vetme E1 dhënave channel dhe zë qasje në të njëjtën kohë. Shkalla RS232 asinkron transmetimit është
300-115.200 kbps vetë-përshtatur.

Features
01.Realize distancave të gjata monitorimin e pajisjes lokale për pajisjen e largët në bazë të IC vetë-të drejtën e autorit
02.Provides lidhësit 4 kanale Ethernet
03.10M / 100M, 4 nterfaces Ethernet, 10M / 100M, full duplex vetë gjysmë të përshtatur, mbështetje VLAN
Ndërfaqja 04.The Ethernet mbështet AUTO-MDIX (mbi kryq dhe e drejtë nëpërmjet vetë përshtatur)
Interfaces 05.Ethernet mbështesin funksionin kanal të veçantë, mund të vendosni VLAN bazuar në TAG
06.Provide dy lloje të orës: E1 mjeshtër Clock, linja Clock E1;
07.Provides 3 llojet e funksionit loop-kthimit, përkatësisht E1 vetë-looping në fund lokale, Ethernet vetë-looping në fund lokale, urdhëroi për të vetë-lak në fund të largëta;
08.Realize automatikisht përqindjes së caktuar të pajisjes lokale për pajisje të largët
09.Have funksionin e testimit kodit pseudo-rastësishëm, i përshtatshëm për hapjen e qark, dhe mund të përdoret si një instrument kod gabimi;
10.Ethernet mbështet shkalla e N * 64m (N = 1-32), e cila mund të rregullohet nga 64m te 1098K;
11.Supports 75Ω paekuilibruar dhe 120Ω rezistencë e plotë të balancuar në të njëjtën kohë;
dhënat 12.Various Ethernet tregojnë funksione, të cilat tregojnë statusin e transmetimit të të dhënave në kohë;
kanale zë 13.Provides8, mbështetur quajtur tregues;
14.Voice lidhës FXO (FXS), FXO lidhur me PBX dhe FXS lidheni me telefon;
15.RS232 channel mund të transferimit të të dhënave asinkron serial me normë të vetë-adaptueshëm baud e 300-115,200;

Specifikime teknike
Ndërfaqja E1
Standard: përputhet me standardin G.703.
Coding: HDB3
shkalla e Ndërfaqja: N 64kbps ×, N: 1 deri në 32
Pengesa: 75Ω (çekuilibrit), 120Ω (bilanci)
Lidhës: BNC (75Ω) RJ45 (120Ω)
Performance jam nervoz: sipas G.742 dhe G.823
Clock: ora e brendshme, ora linjë.

port 10 / 100Base-T
Shkalla: 10M / 100M, plot gjysmë duplex vetë / përshtatur
Protokolli: mbështetur IEEE 802,3, IEEE 802.1Q (VLAN)
MAC Tabela Adresa: 4096 MAC adresat
Ethernet Gjithsej Memory Sizes: 64MBits SDRAM
Ndërfaqe fizike: RJ45, mbështetur AUTO-MDIX (mbi kryq dhe e drejtë nëpërmjet vetë përshtatur)
FXS Telefoni Port
tension unazë: 75V
Unazë frekuenca: 25HZ
2 linjë input rezistencë e plotë: 600Ω (varur off)
Humbje: 40db

FXO Exchange Port
Unazë zbulimin tension: 35V
Unazë zbulimin frekuenca: 17HZ-60HZ
2 linjë input rezistencë e plotë: 600Ω (varur off)
Humbje: 40db

2/4 tel card E & M ndërfaqe
Sasia Channel për kartë: 2
Standard referuar: ITU-T, REC, G.714
Transmetojë nivelin relativ: +3,0, -3dBr rregullueshme
Merre niveli relativ: +3,0, + 3dBr rregullueshme
Sinjalizuar mode: E & M
Interface rezistencë e plotë: 600Ω
Subscriber lidhës fizike: RJ45

port RS232
Shkalla: 300-115.2Kbps auto-adaptueshëm (Asynchronous)
Interface karakteristike: standarde Plotëson ITU-T V.24
Connector: RJ45

dimension
Standalone: ​​483 (width) * 138 (thellësia) * 44 (lartësia) mm

Gjendja punës
tensionit Input: AC180V ~ 260V; DC-48V; DC + 24V
Konsumi i energjisë: ≤5W
Temperatura Operative: 0 ° C ~ 50 ° C
Magazinimin temperatura: -40 ° C ~ + 70 ° C
Lagështia relative: 95%

 

 

 

 

PCM multiplexer
4 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
8 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
16 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
30 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
4 porte FXO / fxs mbi E1 PCM Multiplexer
8 porte FXO / fxs mbi E1 PCM Multiplexer
16 porte FXO / fxs mbi E1 PCM Multiplexer
30 porte FXO / FXS mbi E1 PCM Multiplexer
360 portet FXO / FXS mbi E1 PCM Multiplexer

FastFOM
PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 Converter
TDM mbi IP
modem
PCM Multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
SFP modul fiber

 

 

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room