SFP + ընդունիչ, 10Gbps 1310nm 40km

SFP + ընդունիչ, 10Gbps 1310nm 40km

աստիճան: Պիտակ:
  • նկարագրություն
  • inquiry

40km SFP + ER Օպտիկական ընդունիչ

 

Հատկություններ

SFP + ընդունիչ համապատասխանում SFF-8413 եւ IEE802.3ae

Data Rate selectable ≤4.25Gbps կամ 9.95Gbps դեպի 10.3Gbps bit դրույքաչափերով

Cooled EML հաղորդիչ եւ PIN ընդունիչ

հղում երկարությունը մինչեւ 40 կմ

Ցածր Power Dissipation 1.5 Առավելագույն

-5ºC է 70ºC Օպերացիոն Case ջերմաստիճանի

Single 3.3 էներգամատակարարման

Ախտորոշիչ Performance մոնիտորինգ մոդուլի ջերմաստիճանի, մատակարարման

Լարման լազերային կողմնակալությունը ընթացիկ, փոխանցելու օպտիկական իշխանությունը, ստանալ օպտիկական իշխանությունը

RoHS բավարարում եւ հանգեցնել ազատ

 

Ծրագրեր

10GBASE-ER / EW (հետ / առանց FEC)

10G Fiber Channel (հետ / առանց FEC)

 

նկարագրություն

SFP + ER ընդունիչ, որը նախատեսված է 10GBASE-er / EW, եւ 8.5g / 10G մանրաթել- Channel դիմումները.

Ընդունիչ բաղկացած է երկու բաժիններից: The հաղորդիչ բաժինը ներառում է colded EML լազերային. Եւ ստացողը բաժինը բաղկացած է մի PIN photodiode ինտեգրված հետ TIA: Բոլոր մոդուլներ բավարարել I դասի լազերային անվտանգության պահանջներին: SFP + ER Թվային ախտորոշում գործառույթներն են մատչելի միջոցով 2-մետաղալար սերիան ինտերֆեյս, ինչպես նշված է SFF-8472, որը թույլ է տալիս իրական ժամանակում մուտք սարքի աշխատանքային պարամետրերի, ինչպիսիք են ընդունիչ ջերմաստիճանի, լազերային կողմնակալ ընթացիկ, փոխանցվող օպտիկական իշխանության, ստացել է օպտիկական իշխանությունը եւ Ընդունիչ մատակարարման լարման.

 

Բացարձակ առավելագույն Վարկանիշներ

Պարամետր 

Խորհրդանիշ

րոպե

max

միավոր

մատակարարման լարման

VCC

-0.5

3.8

V

Պահպանման ջերմաստիճանը

tST

-40

85

- º C

Հարաբերական խոնավություն

Rh

0

85

%

Աշխատանքային պայմանները

Պարամետր 

Խորհրդանիշ

րոպե

բնորոշ 

max

միավոր

մատակարարման լարման

VCC

3.13

3.3

3.47

V

մատակարարման ընթացիկ

ICC

360

450

mA

Օպերացիոն Case ջերմաստիճանը

TCA

-5

70

- º C

Մոդուլ Power Dissipation

pm

1.2

1.5

W

նշումներ:

[1] Supply ներկայիս կիսել միջեւ VCCTX եւ VCCRX:

[2]-rush սահմանվում է որպես ընթացիկ մակարդակից վերոնշյալ կայուն պետական ​​ընթացիկ պահանջներին:

 Հաղորդիչ Տեխնիկական - Optical

Պարամետր 

Խորհրդանիշ

րոպե

բնորոշ 

max

միավոր

կենտրոն ալիքի

LC

1530

1565

նմ

Օպտիկական միջին Power

po

0

+3

dBm

Օպտիկական OMA Power

pom

-2.1

dBm

Կողմը Տարբերակ Ստորոգյալ հարաբերակցությունը

SMSR

30

dB

Օպտիկական փոխանցում Power (հաշմանդամ)

PTX_DISABLE

-30

dBm

մարելը հարաբերակցությունը

ER

8.2

dB

RIN21OMA [1]

-128

dB / Հց

Օպտիկական Վերադարձիր Loss Հանդուրժողականություն

21

dB

նշումներ:

[1] RIN չափման, որը պատրաստված է վերադարձնելու կորստի 21 դԲ.

 

Հաղորդիչ Տեխնիկական - Electrical

Պարամետր 

Խորհրդանիշ

րոպե

բնորոշ 

max

միավոր

data Գնահատել

mra

10.3

11.3

Gbps

Մուտքային դիֆերենցիալ impedance

Եզերք

100

Ω

Դիֆերենցիալ տվյալները մուտքագրում

VtxDIFF

120

850

mV

Փոխանցելու անջատել լարման

VD

2.0

Vcc3 + 0.3

V

Փոխանցելու Միացնել լարման

Ven

0

+0.8

V

Փոխանցելու անջատել պնդել Time

VN

100

մեզ

 

Ընդունիչ Տեխնիկական - Optical

Պարամետր 

Խորհրդանիշ

րոպե

բնորոշ 

max

միավոր

Մուտքային Օպերացիոն ալիքի

λ

1530

1565

նմ

Միջին ընդունելու զօրութիւն

-1.0

dBm

Ընդունիչ զգայունության OMA

-14.1

dBm

Ընդգծել է ստացողը զգայունության է OMA [1]

-11.3

dBm

Առավելագույն Մուտք Power

RX-ծանրաբեռնված

-1

dBm

անդրադարձման

Rrx

-27

dB

Կորուստ Signal հաստատել

-25

dBm

ԼՈՍ De-հաստատել

-16

dBm

LOS Hysteresis

0.5

dB

նշումներ:

[1] չափված համապատասխան թեստային ազդանշան ber = 10–12, Այն ընդգծել զգայունություն արժեքները սեղանի համար համակարգային ber չափումները, որոնք ներառում են CDR սխեմաների: Այն խորհուրդ է տրվում, որ առնվազն 0.4 dB լրացուցիչ մարժա է հատկացվել, եթե բաղադրիչ մակարդակի չափումներ են կատարվում

առանց հետեւանքների CDR սխեմաների:

Ընդունիչ Տեխնիկական - Electrical

Պարամետր

Խորհրդանիշ

րոպե

բնորոշ 

max

միավոր

data Գնահատել

mra

10.3

11.3

Gbps

Դիֆերենցիալ Արդյունք Swing

Vout PP

350

850

mV

Rise / Fall Time

Tr / ԱՖ

24

ps

Կորուստ Signal -Asserted

voh

2

Vcc3 + 0.3-

V

Կորուստ Signal -Negated

VOL

0

+0.4

V

Pin Նկարագրիչիեր

տակառիկ

Խորհրդանիշ

Անունը / Նկարագրություն

1

Veet [1]

հաղորդիչ Ground

2

Tx_FAULT [2]

հաղորդիչ մեղքով

3

Tx_DIS [3]

Հաղորդիչ Կասեցնել: Լազերային արտադրանքի անջատված է բարձր կամ բաց

4

SDA [2]

2-մետաղալար Սերիալ ինտերֆեյս տվյալներ Line

5

SCL [2]

2-մետաղալար Սերիալ ինտերֆեյս Ժամացույց Line

6

MOD_ABS [4]

Մոդուլ բացակայում է. Հիմնավորված շրջանակներում մոդուլի

7

RS0 [5]

RS0 փոխարժեքի Ընտրել: Բաց կամ Low = Մոդուլ աջակցում ≤4.25Gbps

Բարձր = Մոդուլ աջակցում 9.95 գբ / վ է 10.3125 Gb / s

8

RX_LOS [2]

Կորուստ ազդանշանի նշան. Տրամաբանություն 0 ցույց է տալիս, բնականոն գործունեությունը

9

Rs1 [5]

Ոչ կապ պահանջվում

10

Կփոխեն [1]

ընդունիչ Ground

11

Կփոխեն [1]

ընդունիչ Ground

12

RD-

Ընդունիչ Inverted ՏՎՅԱԼՆԵՐԻ դուրս. AC Զուգորդված

13

RD +

Ընդունիչ ՏՎՅԱԼՆԵՐԻ դուրս. AC Զուգորդված

14

Կփոխեն [1]

ընդունիչ Ground

15

VCCR

Ընդունիչ Power Supply

16

VCCT

Հաղորդիչ Power Supply

17

Veet [1]

հաղորդիչ Ground

18

TD +

Հաղորդիչ ՏՎՅԱԼՆԵՐԻ գործել AC Զուգորդված

19

TD-

Հաղորդիչ Inverted ՏՎՅԱԼՆԵՐԻ գործել AC Զուգորդված

20

Veet [1]

հաղորդիչ Ground

նշումներ:

[1] Մոդուլ միացում վերգետնյա մեկուսացված մոդուլը chassis գետնին շրջանակներում մոդուլի.

[2] .Պետք է քաշում մինչեւ 4.7k - 10k ohms վրա ընդունող վարչության մի լարման միջեւ 3.15Vand 3.6V.

[3] Tx_Disable է մուտքագրման շփման հետ 4.7 kΩ է 10 kΩ pullup դեպի VccT ներսում մոդուլի.

[4] Mod_ABS միացված է veet կամ ուղղությունը փոխել է SFP + մոդուլի. Սերվերը կարող քաշեք այս կոնտակտը մինչեւ Vcc_Host հետ resistor է շարք 4,7 kΩ to10 kΩ.Mod_ABS պնդում «բարձր», երբ SFP + մոդուլը ֆիզիկապես բացակայում է ընդունող անցք:

[5] RS0 եւ rs1 են մոդուլային միջոցները եւ քաշեց ցածր է Veet հետ> 30 kΩ resistors է մոդուլի.