SFP + فرستنده و گیرنده، به 10Gbps 1310nm از 40km

SFP + فرستنده و گیرنده، به 10Gbps 1310nm از 40km

SFP + فرستنده و گیرنده، به 10Gbps 1310nm از 40km

رده: برچسب:
  • شرح
  • تحقیق

از 40km SFP + ER فرستنده و گیرنده نوری

 

ویژگی ها

SFP + فرستنده و گیرنده مطابق با SFF-8413 و IEE802.3ae

نرخ داده ≤4.25Gbps انتخاب و یا 9.95Gbps به نرخ بیت 10.3Gbps

سرد می شود فرستنده و گیرنده EML پین

لینک طول تا 40km

پایین اتلاف قدرت 1.5W حداکثر

-5ºC به دما 70ºC عامل مورد

منبع تغذیه تک 3.3V

تشخیصی نظارت بر عملکرد دما ماژول، عرضه

ولتاژ، لیزر جریان بایاس، انتقال قدرت نوری، دریافت قدرت های نوری

سازگار با RoHS و منجر رایگان

 

برنامه های کاربردی

10GBASE-ER / EW (با / بدون FEC)

10G فیبر کانال (با / بدون FEC)

 

شرح

SFP + ER فرستنده و گیرنده برای 10GBASE-ER / برنامه های کاربردی EW، و 8.5G / 10G Fiber- کانال طراحی شده است.

فرستنده و گیرنده شامل دو بخش: بخش فرستنده شامل یک لیزر EML colded. و بخش گیرنده شامل یک دیود حساس به نور پین یکپارچه با یک TIA است. تمام ماژول برآورده کلاس I الزامات ایمنی لیزری. توابع تشخیص SFP + ER دیجیتال در دسترس است از طریق یک رابط سریال 2 سیم هستند، همانطور که در SFF-8472، که اجازه می دهد تا در زمان واقعی دسترسی به پارامترهای عامل دستگاه مانند دما فرستنده و گیرنده، لیزر جریان بایاس، قدرت نوری منتقل مشخص شده، قدرت نوری را دریافت کرده و ولتاژ تغذیه فرستنده و گیرنده.

 

اعتبار حداکثر مطلق

پارامتر 

نماد

حداقل

حداکثر

واحد

ولتاژ تغذیه

VCC

-0.5

3.8

V

دمای ذخیره سازی

TST

-40

85

درجه سانتیگراد

رطوبت نسبی

با Rh

0

85

%

شرایط عملیاتی

پارامتر 

نماد

حداقل

معمول 

حداکثر

واحد

ولتاژ تغذیه

VCC

3.13

3.3

3.47

V

در حال حاضر تامین

ICC

360

450

میلی آمپر

دمای مورد عامل

TCA

-5

70

درجه سانتیگراد

ماژول اتلاف قدرت

PM

1.2

1.5

W

یادداشت:

[1] در حال حاضر تامین است بین VCCTX و VCCRX به اشتراک گذاشته.

[2] در عجله به عنوان سطح فعلی بالا شرایط فعلی حالت پایدار تعریف شده است.

 فرستنده مشخصات - نوری

پارامتر 

نماد

حداقل

معمول 

حداکثر

واحد

مرکز طول موج

LC

1530

1565

نانومتر

نوری میانگین قدرت

پو

0

+3

DBM به

نوری توان OMA

از Pom

-2.1

DBM به

نسبت سرکوب حالت جانبی

SMSR

30

دسی بل

انتقال قدرت نوری (غیر فعال)

PTX_DISABLE

-30

DBM به

نسبت انقراض

ER

8.2

دسی بل

RIN21OMA [1]

-128

دسی بل / هرتز

بازگشت نوری تحمل از دست دادن

21

دسی بل

یادداشت:

[1] اندازه گیری RIN است با از دست دادن بازگشت در 21 دسی بل ساخته شده است.

 

فرستنده مشخصات - برق

پارامتر 

نماد

حداقل

معمول 

حداکثر

واحد

نرخ داده

مراء

10.3

11.3

گیگابیت در ثانیه

ورودی امپدانس دیفرانسیل

لبه

100

Ω

ورودی داده دیفرانسیل

VtxDIFF

120

850

میلی ولت

انتقال غیر فعال کردن ولتاژ

VD

2.0

Vcc3 + 0.3

V

انتقال فعال کردن ولتاژ

ون

0

+0.8

V

انتقال غیر فعال کردن ادعا زمان

VN

100

ما

 

مشخصات گیرنده - نوری

پارامتر 

نماد

حداقل

معمول 

حداکثر

واحد

ورودی طول موج عامل

λ

1530

1565

نانومتر

میانگین قدرت دریافت

-1.0

DBM به

حساسیت گیرنده در OMA

-14.1

DBM به

حساسیت گیرنده تاکید در OMA [1]

-11.3

DBM به

حداکثر قدرت ورودی

RX-اضافه بار

-1

DBM به

انعکاس

Rrx

-27

دسی بل

از دست دادن سیگنال ادعا شده

-25

DBM به

LOS د ادعا شده

-16

DBM به

LOS پسماند

0.5

دسی بل

یادداشت:

[1] اندازه گیری با انطباق سیگنال تست برای BER = 10–12. مقادیر حساسیت تاکید در جدول برای اندازه گیری BER سطح سیستم که شامل اثرات مدارهای CDR می باشد. توصیه می شود که حداقل 0.4 دسی بل حاشیه های اضافی اختصاص داده شود اگر اندازه گیری های سطح مولفه ساخته می شوند

بدون عوارض مدارهای CDR.

مشخصات گیرنده - برق

پارامتر

نماد

حداقل

معمول 

حداکثر

واحد

نرخ داده

مراء

10.3

11.3

گیگابیت در ثانیه

نوسان در خروجی دیفرانسیل

VOUT PP

350

850

میلی ولت

ظهور / پاییز زمان

TR / TF

24

PS

از دست دادن سیگنال -Asserted

VOH

2

Vcc3 + 0.3-

V

از دست دادن سیگنال -Negated

VOL

0

+0.4

V

توضیحات پین

سنجاق

نماد

نام / توضیحات

1

VEET [1]

زمین فرستنده

2

Tx_FAULT [2]

گسل فرستنده

3

Tx_DIS [3]

فرستنده غیر فعال کردن. خروجی لیزر غیر فعال در بالا و یا باز کردن

4

SDA [2]

2-سیم رابط سریال خط داده

5

SCL [2]

2-سیم رابط سریال ساعت خط

6

MOD_ABS [4]

ماژول غایب. گراندد در ماژول

7

RS0 [5]

RS0 برای رای دادن به را انتخاب کنید: باز کردن و یا پایین = ماژول پشتیبانی ≤4.25Gbps

بالا = ماژول پشتیبانی 9.95 Gb / s را به 10.3125 Gb / s را

8

RX_LOS [2]

از دست دادن نشانه سیگنال. منطق 0 نشان می دهد عملیات عادی

9

RS1 [5]

بدون اتصال مورد نیاز

10

ویر [1]

گیرنده زمین

11

ویر [1]

گیرنده زمین

12

RD-

گیرنده معکوس داده است. AC همراه

13

RD +

گیرنده داده است. AC همراه

14

ویر [1]

گیرنده زمین

15

VCCR

گیرنده منبع تغذیه

16

VCCT

فرستنده منبع تغذیه

17

VEET [1]

زمین فرستنده

18

TD +

اطلاعات فرستنده در. AC همراه

19

TD-

فرستنده داده معکوس در. AC همراه

20

VEET [1]

زمین فرستنده

یادداشت:

[1] زمین مدار ماژول است از زمین شاسی ماژول درون ماژول جدا شده است.

10K اهم در هیئت مدیره میزبان را به یک ولتاژ بین 3.15Vand 3.6V - [2] .should شد تا با 4.7K کشیده شده است.

[3] Tx_Disable یک مخاطب ورودی با یک کیلو اهم pullup 4.7 کیلو اهم به 10 تا VCCT در داخل ماژول است.

[4] Mod_ABS به VeeT یا ویر در SFP + ماژول متصل شده است. میزبان ممکن است این تماس تا Vcc_Host در محدوده to10 kΩ.Mod_ABS جلو و با یک مقاومت 4.7 کیلو اهم اظهار است "بالا" زمانی که SFP + ماژول فیزیکی از یک اسلات میزبان وجود ندارد.

[5] RS0 و RS1 ورودی ماژول هستند و به VeeT با> 30 کیلو اهم مقاومت در ماژول کم کشیده شده است.