360 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer

360 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer

360 portet zëra dhe Multiplexer optike 4RS232 4E1 4ETH Fiber

360 porte FXO / FXS PCM fiber Multiplexer

360 porte E dhe M PCM multiplexer

  • Përshkrim
  • hetim

360 porte FXO fxs mbi fibra, E dhe M, 4 porte Ethernet, 4 porte E1 mbi fiber PCM Multiplexer: PCM-360

Prezantoni

PCM-360 është një lloj pikë-për-pikë transmetimit fibra Desktop FXO FXS mbi fibër PCM Multiplexer se zhvilluar duke u bazuar në shkallë të madhe të qarqeve të veçanta të integruara.
Ajo është me funksion të përsosur alarmi dhe një kartë telefoni konvergjencës.
Ajo mund të përdorni 12 copë 30 kanale FXOFXS mbi fibër kartën telefonat e biznesit të njëjtën kohë në kanalet Machine frame.360 telefonat (optional),
1 ~ 4 E1 dhe 1 ~ 4 100M porte lineare Ethernet (opsionale).
ajo Sigurimi Back Up fuqi të cilat e bëjnë funksionin e sigurt të plotë të punës, integrimin e të lartë, konsumit të ulët, punën e qëndrueshme dhe përdorimin e përshtatshëm

Features
01.Base në IC e të drejtave të pronësisë intelektuale pavarësisë.
Dizajni 02.Standard frame Machine
03.Can të kontrolluar statusin e largët alarmi 【funksion opsional menaxhimin e rrjetit】;
04.E1 është në përputhje të G.703, miraton rikthim të plotë orë dixhitale dhe faza e qetë teknologjisë bllokohet;
05.Ethernet është 10M / 100M, plot gjysma adaptive / duplex, mbështetje VLAN, (optional)
06.ETH mbështetur Auto-MDIX;
07.1-360 kanale telefon, mbështetje thirrje tregues;
08.Support çdo vend e vë numrin me njëri-tjetrin;
portet 09.Audio mbështetur FXO dhe FXS, FXO lidhur me çelsin, FXS me telefonin përdoruesve;
10.Can dalluar pajisja kundërta është e mbyllur ose fibër nuk janë të lidhura edhe kur testimi sinjal humbur optik 【funksion opsional menaxhimin e rrjetit】;
11.User mund të bëhen të vetëdijshëm për temperaturës dhe tensionit të pajisjes lokal 【funksionit të menaxhimit të opsional Rrjeti】
12.User gjithashtu mund të bëhen të vetëdijshëm për temperaturës dhe tensionit të pajisjes të largët, dhe mund të vënë pragun e alarmit të temperaturës të pajisjes largët; 【Funksioni i menaxhimit të rrjetit】
13.Power furnizimit: AC220V, DC-48V / DC24V etj;
14.More se 0 ~ 120 km asnjë distancë transmetimit rele;

Specifikim
Ndërfaqja Fiber
gjatësi vale optike: 1310nm / 1550nm (të vetme-mode)
850nm / 1310nm (multi-mode) për opsionin
Ndërfaqe optike: SC / FC / ST për opsionin
Konsumi Dërgimi: -9dBm / -5dBm
Marrjen dhe dërgimin Moduli:> - 6dBm
Optical marrës marrjen ndjeshmëri <-36 (BER <10):
Kodi Optical: NRZ
Transmetimit varg: MM0 ~ 2 km; SM 0 ~ 120 km për opsionin

Ndërfaqja E1
Kodi Interface: Kodi HDB3
Shpejtësia Line: 2.048Mbp / s ± 50ppm
standarde ndërfaqe: ITU-T G 703
Ndërfaqja rezistencë e plotë: 75ohm / paekuilibruar (BNC) ose 120ohm / balancuar (RJ45)
dobësimi i lejuar: 0 ~ 6dBm

FXS Telefoni Port
tension unazë: 75V
Unazë frekuenca: 25HZ
2 linjë input rezistencë e plotë: 600Ω (varur off)
Humbje: 40db

FXO Exchange Port
Unazë zbulimin tension: 35V
Unazë zbulimin frekuenca: 17HZ-60HZ
2 linjë input rezistencë e plotë: 600Ω (varur off)
Humbje: 40db

2/4 tel card E & M ndërfaqe
Sasia Channel për kartë: 2
Standard referuar: ITU-T, REC, G.714
Transmetojë nivelin relativ: +3,0, -3dBr rregullueshme
Merre niveli relativ: +3,0, + 3dBr rregullueshme
Sinjalizuar mode: E & M
Interface rezistencë e plotë: 600Ω
Subscriber lidhës fizike: RJ45

10 / 100Base-T Port
Shkalla: 0 / 100M, të plotë / duplex auto-negocimi
Protokolli: Mbështetje IEEE 802,3, IEEE 802.1Q (VLAN)
MACAddress Entiries: 4096Entiries
Connector: RJ45

RS232 / port Console
Rate: 600Kbps (Asynchronous)
Interface karakteristike: përmbush standarde ITU-T V.24
Connector: RJ45

dimension
482mm (W) * 275mm (L) * 385mm (H)

furnizimi me energji elektrike
DC furnizimit me energji elektrike: DC-48V, varg gabim -36V ~ -72V;
DC furnizimit me energji elektrike: DC-24V, varg gabim -18V ~ -36V;
AC furnizimit me energji elektrike: AC220V ± 20%, 50Hz

Operacioni Condition
temperatura operativ 0 ° C deri 50 ° C
Magazinimin temperatura: -40 ° C ~ + 70 ° C
Lagështia relative: 95%
Pa shqetësim e erozive dhe gazit tretës, duke ngritur pluhur apo fushë të fortë magnetike.

Konsumi i energjisë
konsumi i energjisë Machine: ≤55W

360 porte FXO fxs mbi fiber PCM multiplexer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PCM multiplexer
4 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
8 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
16 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
30 porte FXO / fxs mbi fibra PCM Multiplexer
4 porte FXO / fxs mbi E1 PCM Multiplexer
8 porte FXO / fxs mbi E1 PCM Multiplexer
16 porte FXO / fxs mbi E1 PCM Multiplexer
30 porte FXO / FXS mbi E1 PCM Multiplexer
360 portet FXO / FXS mbi E1 PCM Multiplexer

FastFOM
PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 Converter
TDM mbi IP
modem
PCM Multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
SFP modul fiber

 

 

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room