Na Kontaktoni


merrni në prek

FastFOM Telecom Pajisje Co, Ltd


The Zyrë

Adresë: 13 # Wuyi North Road, Wujin Qarkut, Changzhou City, Jingsu, China

Telefon: 0086-15961188377

Email: sales@fastfom.net


biznes orë

Hënë - e premte 09:00 në 5pm

Shtunë dhe e diel - Mbyllur