SFP + oddajnik, 10 Gbps 1310nm 40 km

SFP + oddajnik, 10 Gbps 1310nm 40 km

SFP + oddajnik, 10 Gbps 1310nm 40 km

Kategorija: Oznaka:
  • Opis
  • povpraševanje

40KM SFP + ER Optični oddajnik

 

Lastnosti

SFP + oddajno Skladno z SFF-8413 in IEE802.3ae

hitrostjo prenosa podatkov na izbiro ≤4.25Gbps ali 9.95Gbps do bitne hitrosti 10.3Gbps

Ohladimo EML oddajnik in sprejemnik PIN

povezava dolžine do 40 km

Nizka izgube moči 1.5W Največja

-5 ° C do 70 ° C Delovna zadevi Temperatura

napajanje enotni 3.3V

Diagnostična Uspešnost nadzor temperature modula, oskrba

Napetosti, laser pristranskosti sedanje, prenašajo optične moči, prejeli optične moči

Skladnost z rohs in svinca

 

Aplikacije

10GBASE-ER / EW (z / brez FEC)

10G Fibre Channel (z / brez FEC)

 

Opis

SFP + ER-oddajnik je namenjen 10GBASE-ER / aplikacij EW, in 8,5 g / 10G vlakni Channel.

Oddajnik je sestavljen iz dveh delov: Odsek oddajnik vključuje colded EML laser. In oddelek Sprejemnik je sestavljen iz fotodiode PIN integrirana z TIA. Vsi moduli izpolnjujejo varnostne laser zahteve razreda I. SFP + ER Digitalni diagnostika funkcije so na voljo preko serijskega vmesnika na 2-žično, kot je določeno v SFF-8472, ki omogoča v realnem času dostop do parametrov delovanja naprave, kot so temperatura oddajnik, laser pristranskosti tok, poslani optične moči, prejela optične moči in oddajno napetost.

 

Absolutni Največje Ocene

parameter 

simbol

min

Max

enota

Napajalna napetost

Vcc

-0.5

3.8

V

Temperatura za shranjevanje

TST

-40

85

ºC

Relativna vlažnost

rh

0

85

%

Delovni pogoji

parameter 

simbol

min

tipična 

Max

enota

Napajalna napetost

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

dobava tok

iCC

360

450

mA

Temperatura Case Delovna

TCA

-5

70

ºC

Modul izgube moči

pm

1.2

1.5

W

Opombe:

[1] Napajalni tok delijo VCCTX in VCCRX.

[2] V-mrzlice je opredeljena kot tekoči nivo nad stanju dinamičnega ravnovesja trenutnim zahtevam.

 Oddajnik Specifikacije - Optični

parameter 

simbol

min

tipična 

Max

enota

Center valovna dolžina

lc

1530

1565

nm

Optični Povprečna moč

Po

0

+3

dBm

Optični OMA moči

pom

-2.1

dBm

Stranski Način zatiranju Razmerje

SMSR

30

dB

Optični oddajno moč (onemogočeno)

PTX_DISABLE

-30

dBm

izumrtje Razmerje

ER

8.2

dB

RIN21OMA [1]

-128

dB / Hz

Optični Nazaj Izguba Toleranca

21

dB

Opombe:

[1] meritev Rin je izveden z izgubo donosa pri 21 dB.

 

Oddajnik Specifikacije - Električni

parameter 

simbol

min

tipična 

Max

enota

Hitrost prenosa podatkov

Mra

10.3

11.3

Gbps

Vhodna razlika impedanca

Rim

100

Ω

Razlika Vhodni podatki

VtxDIFF

120

850

mV

Posredujejo Onemogoči Napetost

VD

2.0

Vcc3 +0,3

V

Posredoval Omogoči Napetost

ven

0

+0.8

V

Transmit Onemogoči trditi čas

Vn

100

nas

 

Sprejemnik Specifikacije - Optični

parameter 

simbol

min

tipična 

Max

enota

Vhod Operacijski Valovna dolžina

λ

1530

1565

nm

Povprečna napajanja

-1.0

dBm

Sprejemnik občutljivost OMA

-14.1

dBm

Stresom občutljivost prejel v OMA [1]

-11.3

dBm

Največja vhodna moč

RX-preobremenitev

-1

dBm

odbojnost

Rrx

-27

dB

Izguba Signal uveljavlja

-25

dBm

LOS De-uveljavlja

-16

dBm

LOS Histereza

0.5

dB

Opombe:

[1], merjena s skladnosti preskusnega signala za BER = 10–12. Izjemnih situacijah vrednosti občutljivosti v tabeli so za meritve ber ravni sistema, ki vključujejo učinke CDR vezij. Priporočljivo je, da se najmanj 0,4 dB dodatna marža dodelijo, če se opravljajo meritve ravni komponent

brez učinkov CDR vezij.

Sprejemnik Specifikacije - Električni

parameter

simbol

min

tipična 

Max

enota

Hitrost prenosa podatkov

Mra

10.3

11.3

Gbps

Razlika Izhodna Swing

Vout PP

350

850

mV

Dvig / padec čas

Tr / Tf

24

ps

Izguba signala -Asserted

VOH

2

Vcc3 + 0.3-

V

Izguba signala -Negated

VOL

0

+0.4

V

pin Opisi

pin

simbol

Ime / Opis

1

Veet [1]

oddajnik Ground

2

Tx_FAULT [2]

oddajnik napak

3

Tx_DIS [3]

Oddajnik Onemogoči. Izhodna onemogočeno na visoko ali odprt

4

SDA [2]

2-wire Serial Interface Data Line

5

SCL [2]

2-wire Serial Interface Clock Line

6

MOD_ABS [4]

Modul Odsoten. Grounded v modulu

7

RS0 [5]

RS0 za Oceni Izberite: Odprte ali Nizka = Modul podpira ≤4.25Gbps

Visoka = Modul podpira 9,95 Gb / s do 10.3125 Gb / s

8

RX_LOS [2]

Izguba indikacijo signalov. Logic 0 označuje normalno delovanje

9

RS1 [5]

ni potrebna povezava

10

Veer [1]

sprejemnik Ground

11

Veer [1]

sprejemnik Ground

12

RD-

Sprejemnik Inverted DATA ven. AC Skupaj

13

RD +

Sprejemnik DATA ven. AC Skupaj

14

Veer [1]

sprejemnik Ground

15

VCCR

Sprejemnik Napajanje

16

VCCT

Oddajnik Napajanje

17

Veet [1]

oddajnik Ground

18

TD +

Oddajnik PODATKOV. Na AC Skupaj

19

TD-

Oddajnik Obrnjeno PODATKOV. Na AC Skupaj

20

Veet [1]

oddajnik Ground

Opombe:

[1] Modul vezje tla izoliramo iz razloga valji modul znotraj modula.

[2] .should potegnil z 4.7k - 10k ohmov na gostitelja krovu napetosti med 3.15Vand 3.6V.

[3] Tx_Disable je vhodni kontakt z 4,7 kÊ 10 kĘ pullup do VccT znotraj modula.

[4] Mod_ABS je povezan z Veet ali zavije v SFP + modul. Gostitelj lahko potegnite ta stik do Vcc_Host z upor v območju 4,7 kĘ do 10 kΩ.Mod_ABS se uveljavlja "visoke", ko je SFP + modul fizično odsoten z režo gostiteljice.

[5] RS0 in RS1 je modul vložki in potegne nizko do Veet z> 30 kĘ uporov v modulu.