Modul 100G vlaken

100G vlakni oddajnikom

Modul 100G QSFP28 SR4 vlaken

Zaradi podatkovni center se uporablja predvsem v multimode optičnih vlaken, zato IEEE 100 g QSFP28 svetlobni modul za razvoj nekakšno posebno podporo multimode vlakna na kratke razdalje standarda za prenos aplikacij: 100 gbase - SR4. 100 g QSFP28 SR4 svetlobni modul uporablja MTP vmesnik (8), in se uporablja skupaj z dolžino OM3.Maximum povezavo 100m povezav OM3 multimode fiber.Up do 27.952 stopnji Gb podatkov na kanal

Modul 100G QSFP28 LR4 vlaken

Za 100G prenosa na dolge razdalje, svetlobni modul IEEE 100G QSFP28 tako je bil zasnovan za 100 gbase - LR4 standarda. 100G QSFP28 LR4 svetlobni modul uporabijo tudi štiri vlaken kanal, in razlika je, da je uvedel tehnologijo WDM, štiri različne valovne dolžine multipleksiranje optični kanal se lahko prenašajo na eno vlakno, da 100 g QSFP28 LR4 svetlobni modul uporablja, duplex LC vmesnik , kadar se uporablja pri enorodovno optičnih vlaken prenosnega roba lahko doseže 10 km.