DS3 modem, DS3 optický elektrický prevodník

  • popis
  • dotaz

DS3 modem, DS3 optický elektrický prevodník: SDH-E3

Popis

DS3 Optické / Elektrické Converter

predstaviť

Popis

SDH-E3 je rozhranie prevodník pre E3 DS3 elektrických a optických konverziu rozhraní.
Je určený pre koaxiálne rozhranie PDH zariadenia a optické rozhranie prepojiť.

DS3 modem je použitie ASIC obvody konštrukčné technológie vyvíja, E3 / T3 DS3 vysokorýchlostný optických vlákien modem.
DS3 modem vysiela E3 / T3 elektrický signál, rozšíriť E3 / T3 DS3 vysielací vzdialenosť.
DS3 modem má dve voliteľné: E3 ceny 34.368Mbps DS3 ceny 44.736Mbps
SDH-E3 charakteristiky prenosu v súlade s ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s tandard.
SDH-E3 nie je treba robiť žiadne zložité nastavenia, s použitím jednoduché, ľahko ovládateľný.
SDH-E3 s kompletnými diagnostickými možnosťami, môžu vykonávať miestne analógovú spätnú slučku a miestnej digitálnej spätnú slučku.
optické rozhranie podporuje SC / ST / FC voliteľný; SM / MM voliteľný; WDM alebo normálny;
Prenosová vzdialenosť môže byť 2 km / 20km / 40km / 60km nepovinné. Výrobok je plne v súlade s požiadavkami FCC Part 15.
Kompletné loop - back zariadenie je podporovaný pre systém diagnostiky a uvedenie do prevádzky.
Kompaktné puzdro a jednoduchá obsluha dosiahnuť úspory nákladov a investícií chránenú

Vlastnosti

Vysoká spoľahlivosť, dodržiavať odporúčania ITU-T G.703
Single Fiber Obojsmerný je voliteľná
State-of-the-art designu, zabezpečenie normálneho fungovania v rámci iného prostredia.
Podporuje miestne a vzdialený slučky - späť na elektrický alebo optický rozhranie pre diagnostiku systému.
Vhodné pre prepojenie rozhrania E3 DS3.
Jednoduchá obsluha a údržba
Kompaktný dizajn a nízka spotreba energie.

Technická špecifikácia

Režimy s optickými vláknami: 8,3 / 125 um 8,7 / 125 um 9/125 um 10/125 um
single / multimode, jednoduché / dvojité vlákno
Prenosová vzdialenosť: 2KM / 20km / 40km / 60km
Optické rozhranie: SC / FC / ST
Vlnová dĺžka: 1310nm a 1550nm voliteľný
Citlivosť: -36dB
Prenášať elektrický úroveň: 0 ~ 6dBm
Rozpadajúce: 1310nm; 0.4dB / km, 1550 nm; 0,25 dB / km
Elektrické rozhranie: E3 / T3 (G.703)
Rýchlosť Rýchlosť: E3 ceny 34.368Mbps
ceny DS3 / T3 44.736Mbps
Režim prenosu: synchrónne
Obvody rozhrania: 75 ohm, BNC
Prenosové vlastnosti: Zodpovedá G.703, G.921 a G.956
Skúšobné metódy: Lokálne analógový spätnej slučky,
Miestne digitálne slučky späť.
Napájanie: AC 220V ± 10%, 50Hz
DC -48 ± 15%
Príkon: 5W
Rozmery: 240 mm * 215 mm * 50 mm (L * W * H)
Hmotnosť: 1 kg
Teplota: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G modul
QSFP + LR4
QSFP + vysielač

100G transceiver
QSFP28 SR4 vysielač
QSFP28 LR4 vysielač
CFP transceiver
CFP2 transceiver
CFP4 transceiver

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 konvertor
TDM over IP
modem
PCM Multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
Modul SFP vlákno

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room