DS3 modem, DS3 optisk elektrisk omformer

  • Beskrivelse
  • Forespørsel

DS3 modem, DS3 optisk elektrisk omformer: SDH-E3

Beskrivelse

DS3 optisk / elektrisk Converter

Introdusere

Beskrivelse

SDH-E3 er en grensesnitt for E3 DS3 elektriske og optiske grensesnitt konvertering.
Den er designet for PDH utstyr koaksial grensesnitt og optisk grensesnitt interconnect.

DS3 modem er bruk av ASIC kretskobling teknologi utviklet, E3 / T3 DS3 høyhastighets fiberoptisk modem.
DS3 modem sender E3 / T3 elektrisk signal, forlenge E3 / T3 DS3-sende avstand.
DS3 modemet har to valg: E3 priser 34.368Mbps DS3 priser 44.736Mbps
SDH-E3 overføringsegenskaper i samsvar med ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s tandard.
SDH-E3 ikke nødvendig å gjøre noen kompliserte innstillinger, ved hjelp av enkle, lett å betjene.
SDH-E3 med komplett diagnostiske egenskaper kan utføre lokal analog tilbakekoblings og lokal digital sløyfetilbakeføring.
optiske grensesnittet støtter SC / ST / FC valgfri; SM / MM valgfri; WDM eller normal;
Overføring avstand kan være 2km / 20Km / 40km / 60km valgfritt. Produktet er fullstendig i samsvar med del 15 i FCC krav.
Fullstendig sløyfe - tilbake anlegget er støttet for diagnostisk system og ferdigstilling.
Kompakt casing og enkel betjening oppnå kostnadsbesparelser og investeringer beskyttes

Funksjoner

Høy pålitelighet, etterkomme ITU-T G.703
Enkelt Fiber toveis er valgbar
State-of-the-art design, sikre normal arbeids under forskjellige miljø.
Støtter lokale og eksterne sløyfe - tilbake på elektrisk eller optisk grensesnitt for diagnostisk system.
Egnet for E3 DS3 grensesnitt sammenkopling.
Enkel betjening og vedlikehold
Kompakt design og lavt strømforbruk.

Teknisk spesifikasjon

Fiberoptiske modi: 8,3 / 125 ^ 8.7 / 125 ^ 9/125 ^ 10/125 ^
single / multimode, enkel / dobbel fiber
Overføring avstand: 2 KM / 20km / 40KM / 60km
Fiberoptisk grensesnitt: SC / FC / ST
Wavelength: 1310nm og 1550nm valgfritt
Følsomhet: -36dBm
Overføring av elektrisk nivå: 0 ~ 6dBm
Råtnende: 1310nm, 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
Elektrisk grensesnitt: E3 / T3 (G.703)
Speed ​​Valuta: E3 priser 34.368Mbps
DS3 / T3 priser 44.736Mbps
Overføringsmodus: Synkron
Kretser grensesnitt: 75 OHM, BNC
Sende Funksjoner: Følger G.703, G.921 og G.956
Testmetoder: Lokal analog sløyfe tilbake,
Lokal digital sløyfe tilbake.
Strømforsyning: AC 220V ± 10%, 50Hz
DC -48V ± 15%
Strømforbruk: 5W
Dimensjon: 240mm 215mm * * 50mm (L * W * H)
Vekt: 1 kg
Temperatur: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G modul
QSFP + LR4
QSFP + transceiver

100G transceiver
QSFP28 SR4 transceiver
QSFP28 LR4 transceiver
CFP transceiver
CFP2 transceiver
CFP4 transceiver

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 Converter
TDM over IP
modem
PCM Multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
SFP fibermodul

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room