SFP फाइबर मोड्युल, 1.25G, एस.एम. 1310nm, 20 कि.मि.

SFP फाइबर मोड्युल, 1.25G, एस.एम. 1310nm

  • विवरण
  • जांच

1.25G SFP फाइबर मोड्युल ट्रान्सीवर

 

(1310nm एकल मोड) SFP फाइबर मोड्युल

SFP फाइबर मोड्युल विशेषता:

LC कनेक्टर संग एल SFP फाइबर मोड्युल प्याकेज 

एल SFP फाइबर मोड्युल 1310nm FP लेजर र पिन फोटो डिटेक्टर 

MMF संग एल 550m प्रसारण 

SMF संग एल 10Km ~ 20 कि.मि. प्रसारण 

L + 3.3V एकल शक्ति आपूर्ति 

एल LVPECL उपयुक्त डाटा इनपुट / उत्पादन इन्टरफेस 

एल कम ईएमआई र उत्कृष्ट ESD सुरक्षा 

एल लेजर सुरक्षा मानक आईईसी-60825 अनुरूप 

एल RoHS साथ उपयुक्त 

आवेदन

  • इथरनेट
  • टेलिकम

विवरण:

को SFP फाइबर मोड्युल दोहरी संग 62,5 / 125um एमएफ 50/125 संग उम 1.25Gbps / 1.0625Gbps र 550 मिटर प्रसारण दूरी को डाटा-दर वा 300m समर्थन गर्दछ।

को SFP फाइबर मोड्युल ट्रान्सीवर दुई खण्डहरू हुन्छन्: को ट्रान्समिटर खण्ड एक VECSEL लेजर शामिल। रिसीभर खण्ड एक ट्रान्स-प्रतिबाधा प्रिएम्प्लिफाइयर (TIA) संग एकीकृत पिन photodiode हुन्छन्।

सबै मोड्युलहरू पूरा वर्ग म लेजर सुरक्षा आवश्यकताहरु। ओप्टिकल उत्पादन इनपुट TX अक्षम एक टीटीएल तर्क उच्च स्तरको असक्षम गर्न सकिन्छ। TX दोष लेजर को कि क्षरण संकेत गर्छ। संकेत (लस) उत्पादन को हानि रिसीभर को आगत अप्टिकल संकेत को हानि संकेत गर्छ।

मानक सिरियल आईडी SFP एमएसए उपयुक्त जानकारी ट्रान्सीवर गरेको क्षमताहरु, मानक इन्टरफेस, निर्माता र अन्य जानकारी वर्णन गर्दछ। होस्ट उपकरण 2-तार सिरियल बस मार्फत यो जानकारी पहुँच गर्न सक्नुहुन्छ। थप जानकारीको लागि, SFP बहु-स्रोत सम्झौता उल्लेख कृपया (एमएसए)

 

प्रदर्शन विनिर्देशों:

निरपेक्ष अधिकतम मूल्यांकन

प्यारामिटर

प्रतीक

न्यूनतम

अधिकतम

units

भण्डारण तापमान

tst

-40

+85

° C

अपरेटिङ तापमान

शीर्ष

0

+70

° C

आपूर्ति भोल्टेज

VCC

0

+3.6

V

इनपुट भोल्टेज

VIN

GND को

VCC

Lead Soldering

तापमान र समय

240/10

° C / को

 

सञ्चालन पर्यावरण

प्यारामिटर

प्रतीक

न्यूनतम

अधिकतम

units

आपूर्ति भोल्टेज

VCC

3.15

3.45

V

Ambient

अपरेटिङ तापमान

शीर्ष

0

+70

° C

संचालन सापेक्ष आर्द्रता

5

95

%

 

ट्रान्समिटर धारा:

(परिवेश संचालन तापमान 0 ° C गर्न + 70 ° सी, VCC = 3.3 तरकारी)

प्यारामिटर

प्रतीक

मि।

Typ।

अधिकतम।

units

डाटा दर

1250

एमबी / को

केन्द्र तरङलम्बाइ

लो

830

850

860

एनएम

स्पेक्ट्रल चौडाइ (RMS)

dl

0.85

एनएम

Average Optical

उत्पादन पावर

PO

-8

-3

dBm

विलुप्त अनुपात

एर

10

dB

वृद्धि / गिर समय (20% ~ 80%)

Tr / TF

0.26

NS

कुल डराउन

TJ

0.43

यूआई

अप्टिकल आँखा रेखाचित्र

IEEE 802.3z र एएनएसआई फाइबर च्यानल उपयुक्त

इनपुट अंतर impendence

Zdiff

100

ओम

TX अक्षम असक्षम

2.0

VCC

V

सक्षम

0

0.8

V

गल्ती गल्ती

2.0

VCC + 0.8

V

सामान्य

0

0.8

V

 

रिसीभर धारा:

(परिवेश संचालन तापमान 0 ° C गर्न + 70 ° सी, VCC = 3.3 तरकारी)

प्यारामिटर

प्रतीक

मि।

Typ।

अधिकतम।

एकाइ

डाटा दर

1250

एमबी / को

तरङलम्बाइ

l

770

850

870

एनएम

अधिकतम इनपुट पावर

Pअधिकतम

0

dBm

रिसीभर संवेदनशीलता

Pमिनेट

-24

-22

dBm

उत्पादन अंतर impendence

Zdiff

100

ओम

नुक्सान थ्रेसहोल्ड

नुक्सानD

-31

dBm

नुक्सानA

-34

EEPROM जानकारी:

 

ठे

क्षेत्र आकार

(बाइट्स)

क्षेत्र को नाम

हेक्स

विवरण

0

1

परिचायक

03

SFP

1

1

Ext। परिचायक

04

MOD4

2

1

कनेक्टर

07

LC

3-10

8

ट्रान्सीवर

00 00 00 02 12 00 0 दिन 01

ट्रान्समिटर कोड

11

1

इन्कोडिङ

01

8B10B

12

1

BR, नाममात्र

0 दिन

1250M bps

13

1

सुरक्षित

00

14

1

लम्बाइ (9um) -km

0A / 14/28

10km / 20km / 40 कि.मि.

15

1

लम्बाइ (9um)

64 / C8 / एफएफ

16

1

लम्बाइ (50um)

37

550m

17

1

लम्बाइ (62.5um)

37

550m

18

1

लम्बाइ (तामा)

00

19

1

सुरक्षित

00

20-35

16

विक्रेता नाम

57 49 4E 54 4F 50 20 20

20 20 20 20 20 20 20 20

36

1

सुरक्षित

00

37-39

3

विक्रेता हाँ

00 00 00

40-55

16

विक्रेता PN

XX XX XX XX XX XX XX XX

XX XX XX XX XX XX XX XX

ASC द्वितीय

56-59

4

विक्रेता rev

31 2E 30 20

V1.0

60-61

2

तरङलम्बाइ

05 1E

1310nm

62

1

सुरक्षित

00

63

1

सीसी आधार

XX

बाइट को योगफल जाँच 0 ~ 62

64-65

2

विकल्पहरू

00 1 क

लस, TX_DISABLE, TX_FAULT

66

1

BR, अधिकतम

32

50%

67

1

BR, मिनेट

32

50%

68-83

16

विक्रेता SN

00 00 00 00 00 00 00 00

00 00 00 00 00 00 00 00

नतोकिएको

84-91

8

विक्रेता मिति कोड

XX XX XX 20

वर्ष, महिना, दिन

92-94

3

सुरक्षित

00

95

1

CC_EXT

XX

बाइट को योगफल जाँच 64 ~ 94

96-255

160

विक्रेता विशिष्ट

पिन विवरण:

पिन

नाम

Discription

नोट

1

VeeT ट्रान्समिटर मैदान

2

TX दोष ट्रान्समिटर दोष संकेत

1

3

TX अक्षम ट्रान्समिटर अक्षम

2

4

MOD DEF2 मोड्युल परिभाषा 2

3

5

MOD DEF1 मोड्युल परिभाषा 1

3

6

MOD DEF0 मोड्युल परिभाषा 0

3

7

दर चयन गर्नुहोस् जडित छैन

8

लस सिग्नल को हानि

4

9

Veer रिसीभर मैदान

10

Veer रिसीभर मैदान

11

Veer रिसीभर मैदान

12

RD- इन्भेस्टमेंट्स। प्राप्त तथ्याङ्क आउटपुट

5

13

आरडी + IReceived डाटा आउटपुट

5

14

Veer रिसीभर मैदान

15

VccR रिसीभर पावर

16

VccT ट्रान्समिटर पावर

17

VeeT ट्रान्समिटर मैदान

18

टीडी + डाटा इनपुट प्रसारित

6

19

TD- इन्भेस्टमेंट्स। डाटा इनपुट प्रसारित

6

20

VeeT ट्रान्समिटर मैदान

टिप्पणीहरू:

1 TX दोष खुला कलेक्टर उत्पादन, एक 4.7k ~ 10kΩ होस्ट बोर्ड मा 2.0V र VCC + 0.3V बीच एक भोल्टेज गर्न रोकनेवाला संग झिकेर गर्नुपर्ने छ। तर्क 0 सामान्य सञ्चालन संकेत; तर्क 1 केही प्रकारको एक लेजर दोष संकेत गर्छ। कम राज्य मा, उत्पादन 0.8V भन्दा कम गर्न झिकेर गरिनेछ।

2. TX अक्षम ट्रान्समिटर उत्पादन अप्टिकल बन्द गर्न प्रयोग गरिन्छ कि आगत छ। यो एक 4.7k ~ 10kΩ रोकनेवाला संग मोड्युल भित्र अप झिकेर छ। यसको अमेरिका हो:

कम (0 ~ 0.8V): ट्रांसमीटर मा

(> 0.8V, <2.0V): अपरिभाषित

उच्च (2.0 ~ 3.465V): ट्रांसमीटर असक्षम

खोल्न: ट्रांसमीटर असक्षम

3. MOD-डेफ 0,1,2 मोड्युल परिभाषा पिन हो। तिनीहरू एक 4.7k ~ 10kΩ रोकनेवाला संग झिकेर गर्नुपर्छ

होस्ट बोर्ड। को खींच-अप भोल्टेज VccT वा VccR हुनेछ।

मोड्युल उपस्थित कि MOD-डेफ 0 संकेत गर्न मोड्युलले ढाकिएको छ

MOD-डेफ 1 सिरियल ID को लागि दुई तार सिरियल इन्टरफेस को घडी लाइन छ

MOD-डेफ 2 सिरियल ID को लागि दुई तार सिरियल इन्टरफेस को डाटा लाइन छ

4 लस खुला कलेक्टर उत्पादन, एक 4.7k ~ 10kΩ होस्ट बोर्ड मा 2.0V र VCC + 0.3V बीच एक भोल्टेज गर्न रोकनेवाला संग झिकेर गर्नुपर्ने छ। तर्क 0 सामान्य सञ्चालन संकेत; तर्क 1 संकेत को हानि संकेत गर्छ। कम राज्य मा, उत्पादन 0.8V भन्दा कम गर्न झिकेर गरिनेछ।

5 यी अंतर रिसीभर उत्पादन हो। तिनीहरूले आंतरिक 100Ω अंतर रेखाहरू प्रयोगकर्ता SERDES मा 100Ω (अंतर) संग बर्खास्त गर्नुपर्ने एसी-मिलेर छन्।

6 यी अंतर ट्रान्समिटर आदानों छन्। तिनीहरूले एसी-मिलेर, मोड्युल भित्र 100Ω अंतर समापन संग अंतर रेखाहरू छन्।

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40G मोड्युल
QSFP + LR4
QSFP + ट्रान्सीवर

100G ट्रान्सीवर
QSFP28 SR4 ट्रान्सीवर
QSFP28 LR4 ट्रान्सीवर
CFP ट्रान्सीवर
CFP2 ट्रान्सीवर
CFP4 ट्रान्सीवर

PDH मल्टीप्लेक्सर
SDH मल्टीप्लेक्सर
E1 कंवर्टर
आईपी ​​भन्दा TDM
मोडेम
PCM मल्टीप्लेक्सर
फाइबर मिडिया कंवर्टर
फाइबर भिडियो कंवर्टर
SFP फाइबर मोड्युल

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room