DS3 модем, DS3 оптик цахилгаан хувиргагч

DS3 шилэн модем

DS3 opitcal цахилгаан модем

  • Тодорхойлолт
  • Лавлагаа

DS3 модем, DS3 оптик цахилгаан хувиргагч: SDH-E3

Тодорхойлолт

DS3 Оптик / Цахилгааны хөрвүүлэгч

нэвтрүүлэх

Тодорхойлолт

SDH-E3 E3 DS3 цахилгаан, оптик интерфэйс хувиргах интерфэйс хөрвүүлэгч юм.
Энэ нь PDH тоног төхөөрөмж коаксиаль интерфэйс ба оптик интерфэйс хооронд нь холбохын зориулалттай юм.

DS3 модем боловсруулж, E3 / Т3 DS3 өндөр хурдны шилэн кабелийн модем ASIC хэлхээ дизайн технологийн хэрэглээ юм.
DS3 модем E3 / Т3 цахилгаан дохио дамжуулдаг, E3 / Т3 DS3 Дамжуулах зайг уртасгана.
34.368Mbps DS3 44.736Mbps үнэлгээг E3 хувь: DS3 модем хоёр нэмэлт байна
SDH-E3 дамжуулах шинж чанар нь ITU-T G.703 / G.921 / G.956 с tandard дагаж мөрдөх.
SDH-E3 ямар ч шаардлага ажиллах энгийн, хялбар, хэрэглэх, ямар ч төвөгтэй тохиргоог хийх.
оношлогооны иж бүрэн боломж бүхий SDH-E3, орон нутгийн аналог Буцаж эргэх, орон нутгийн дижитал өөртөө эргэн холбогдох гүйцэтгэх болно.
оптик интерфэйс SC / БХ / FC заавал дэмждэг, SM / ММ сонголт, WDM, эсвэл хэвийн;
Дамжуулах зай 2км / 20 км / 40 км / 60Km заавал байж болно. бүтээгдэхүүн нь FCC-р хэсэг 15-шаардлагад бүрэн нийцсэн байна.
Иж бүрэн хүрд - буцах байгууламж оношлогоо, ашиглалтад оруулах системийн хувьд дэмжиж байна.
Компакт Суултын яндангийн, энгийн үйл ажиллагааны зардал хэмнэх, хөрөнгө оруулалтыг хамгаалагдсан хүрэхийн

онцлог

Өндөр найдвартай, ITU-T G.703 нь дагаж мөрдөх
Нэг шилэн хоёр чиглэлтэй сонголттой юм
Төрийн сүүлийн үеийн зураг төсөл, өөр өөр орчинд хэвийн ажиллагааг хангах.
системийн оношлогоо цахилгааны болон оптик интерфэйс дээр нуруугаа - локал болон алсын хүрд дэмждэг.
E3 DS3 интерфэйс нь харилцан холболтын тохиромжтой.
Энгийн үйл ажиллагаа, засвар үйлчилгээ
Компакт дизайн, бага эрчим хүчний хэрэглээ.

техникийн нөхцөл

Шилэн горим: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
Ганц / моуд, дан / давхар шилэн
Дамжуулах зай: 2км / 20 км / 40 км / 60KM
Шилэн интерфэйс: SC / FC / БХ
Долгионы уртын: 1310nm болон 1550nm нэмэлт
Мэдрэмжийн: -36dBm
Цахилгааны түвшинг дамжуулах: 0 ~ 6dBm
Хөлийн: 1310nm, 0.4dB / км, 1550nm; 0.25dB / км-ийн
Цахилгааны интерфэйс: E3 / Т3 (G.703)
Хурд хурд: E3 34.368Mbps үнэлгээг
DS3 / Т3 хувь 44.736Mbps
Цахилгаан эрчим хүч дамжуулах арга: синхрон
Хэлхээ интерфэйс: 75 ом, BNC
Цахилгаан эрчим хүч дамжуулах онцлог: G.703, G.921 болон G.956 нийцэж
Туршилтын арга: Орон нутгийн аналог хүрд эргэж,
Орон нутгийн дижитал хүрд эргэж.
Цахилгаан хангамж: AC 220V 10%, 50Гц ±
± 15% DC -48V
Эрчим хүчний хэрэглээ: 5W
Хэмжээ: 240mm * 215mm * 50 мм (L * W * H)
Жин: 1 кг
Температур: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G модуль
QSFP + LR4
QSFP + Transceiver

100G Transceiver
QSFP28 SR4 Transceiver
QSFP28 LR4 Transceiver
CFP Transceiver
CFP2 Transceiver
CFP4 Transceiver

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 хөрвүүлэгч
IP гаруй TDM
модем
PCM Multiplexer
Шилэн хэвлэл мэдээллийн хөрвүүлэгч
Шилэн видео хөрвүүлэгч
SFP шилэн модуль

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room