Контакт со нас


добие во допир

FastFOM Телеком опрема копродукции, Ltd


на канцеларија

Адреса: 13 # Wuyi Северна патот, Окружниот Wujin, Changzhou Сити, Jingsu, Кина

телефон: 0086-15961188377

Е-пошта: sales@fastfom.net


бизнис часа

Понеделник - Петок од 9 часот претпладне за да се 5 часот попладне

Сабота и недела - Затворено