• aprašymas
  • tyrimas

DS3 modemas, DS3 optinis elektros keitiklis: SDH-E3

Aprašymas

DS3 Optinis / Elektros konverteris

pristatyti

Aprašymas

SDH E3 yra sąsajos keitikliai E3 DS3 Elektrinės ir optinės sąsajos keitimo.
Jis yra skirtas PDH įrangos bendraašius sąsaja ir optinės sąsajos sujungti.

DS3 modemas yra ASIC schema dizaino technologijų naudojimas sukūrė, E3 / T3 DS3 didelės spartos šviesolaidinis modemas.
DS3 modemas perduoda E3 / T3 elektrinį signalą, išplėsti E3 / T3 DS3 perdavimo atstumas.
DS3 modemas turi du variantus: E3 kainos 34.368Mbps DS3 normos 44.736Mbps
SDH-E3 pavaros charakteristikos atitikti ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s Normalios.
SDH E3 nereikia daryti jokių sudėtingų nustatymų, naudojant paprasta, lengva valdyti.
SDH-E3 su pilna diagnostikos galimybes, gali atlikti vietinį analoginis grįžtamojo ir vietinį skaitmeninį grįžtamojo.
optinės sąsajos palaiko SC / ST / FC pasirinktinai; SM / mm pasirinktinai; WDM arba normalus;
Perdavimo atstumas gali būti 2km / 20km / 40km / 60km neprivalomas. Šis produktas yra visiškai suderinamas su 15 FKK dalies reikalavimų.
Pilnas kilpa - atgal įrenginys yra palaikomas sistemos diagnostika ir paleidimas.
Kompaktiškas korpusas ir paprasta operacija pasiekti kaštų taupymą ir investicijas saugomą

Savybės

Didelis patikimumas, laikytis ITU-T G.703
Vienvietis pluošto dvikrypčiai yra pasirenkamas
State-of-the-art dizainas, užtikrinti normalų darbo pagal kitoje aplinkoje.
Palaiko vietos ir nuotolinio kilpa - atgal į elektros arba optinio sąsaja Sistemos diagnostikos.
Tinka E3 DS3 sąsajos jungties.
Paprastas valdymas ir priežiūra
Kompaktiškas dizainas ir mažas energijos suvartojimas.

Techninė specifikacija

Šviesolaidinio režimai: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
vieno / multi-, vieno / dvigubo pluošto
Perdavimo atstumas: 2km / 20km / 40KM / 60km
Šviesolaidžio sąsaja: SC / FC / ST
Bangos ilgis: 1310nm ir 1550nm neprivaloma
Jautrumas: -36dBm
Perduoti elektros lygis: 0 ~ 6dBm
Pūvančių: 1310nm; 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
Elektros sąsaja: E3 / T3 (G.703)
Sparta: E3 Kainos 34.368Mbps
DS3 / T3 normos 44.736Mbps
Perdavimo režimas: Sinchroninis
Schema sąsaja: 75 omų, BNC
Pavarų Savybės: Atitinka G.703, G.921 ir G.956
Bandymo metodai: Vietinė analoginis kilpa atgal,
Vietinis skaitmeninis kilpa atgal.
Maitinimas: AC 220V ± 10%, 50Hz
DC 48V ± 15%
Energijos sąnaudos: 5W
Dimensija: 240 mm * 215mm * 50mm (L * W * O)
Svoris: 1kg
Temperatūra: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G modulio
QSFP + LR4
QSFP + siųstuvas-imtuvas

100G siųstuvas-imtuvas
QSFP28 SR4 siųstuvas-imtuvas
QSFP28 LR4 siųstuvas-imtuvas
BŽP siųstuvas-imtuvas
CFP2 siųstuvas-imtuvas
CFP4 siųstuvas-imtuvas

PDH daugintuvas
SDH daugintuvas
E1 Keitiklis
LAM over IP
modemas
PCM daugintuvas
Pluošto žiniasklaidos konverteris
Pluošto Video Keitiklis
SFP pluošto modulis

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room