SFP + Transceiver, 10Gbps 1310nm 40km

SFP + Transceiver, 10Gbps 1310nm 40km

ປະເພດ: Tag:
  • ຄໍາອະທິບາຍ
  • ສອບຖາມຂໍ້ມູນ

40KM SFP + ER Transceiver Optical

 

ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ

SFP + transceiver ສອດຄ້ອງກັບ SFF-8413 ແລະ IEE802.3ae

ອັດຕາຂໍ້ມູນ≤4.25Gbpsເລືອກຫຼື 9.95Gbps ກັບອັດຕາບິດ 10.3Gbps

ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ EML ເຢັນແລະຮັບ PIN

ຄວາມຍາວເຫນີການເຊື່ອມຕໍ່ເຖິງ 40km

ພະລັງງານບັນຈຸຕ່ໍາ 15 W ສູງສຸດ

-5ºCກັບ70ºC Case ປະຕິບັດການອຸນຫະພູມ

ການສະຫນອງພະລັງງານ 33V-Single

ການກວດສອບປະສິດທິພາບການວິນິດໄສຂອງອຸນຫະພູມລະ, ການສະຫນອງ

ແຮງດັນໄຟຟ້າ, laser ອະຄະຕິໃນປະຈຸບັນ, ສົ່ງພະລັງງານແສງ, ໄດ້ຮັບພະລັງງານແສງ

ສາຫະກໍາແລະເຮັດໃຫ້ຟຣີ

 

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

10GBASE, ER / EW (ມີ / ບໍ່ມີ FEC)

10G Fiber Channel (ມີ / ບໍ່ມີ FEC)

 

ລາຍລະອຽດ

SFP + ER Transceiver ຖືກອອກແບບມາສໍາລັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ 10GBASE, ER / EW ແລະ 8.5G / 10G Fiber- Channel.

The transceiver ປະກອບດ້ວຍສອງພາກສ່ວນ: ສ່ວນ transmitter ປະກອບດ້ວຍ EML laser ເຢັນ. ແລະສ່ວນຮັບປະກອບດ້ວຍ photodiode PIN ເປັນປະສົມປະສານທີ່ມີ TIA. ໂມດູນທັງຫມົດສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພຂອງ laser ລະດັບຂ້າພະເຈົ້າ. SFP + ER Digital ປະຕິບັດຫນ້າວິນິດໄສທີ່ມີຢູ່ຜ່ານການໂຕ້ຕອບ serial 2 ສາຍ, ເປັນລະບຸໄວ້ໃນ SFF-8472, ເຊິ່ງອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງທີ່ແທ້ຈິງ, ທີ່ໃຊ້ເວລາຕົວກໍານົດການປະຕິບັດການອຸປະກອນເຊັ່ນ: ອຸນຫະພູມ transceiver, laser ອະຄະຕິໃນປະຈຸບັນ, ພະລັງງານແສງສົ່ງໄດ້ຮັບພະລັງງານແສງແລະ ການສະຫນອງແຮງດັນ transceiver.

 

Ratings ສູງສຸດຢ່າງແທ້ຈິງ

ພາລາມິເຕີ 

ສັນຍາລັກ

ຕ່ໍາສຸດ

ສູງສຸດທີ່ເຄຍ

ຫນ່ວຍບໍລິການ

ການຈ່າຍແຮງດັນ

Vcc

-0.5

3.8

V

ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ

Tst

-40

85

? C

ຄວາມຊື້ນສໍາພັດ

Rh

0

85

%

ເງື່ອນໄຂປະຕິບັດການ

ພາລາມິເຕີ 

ສັນຍາລັກ

ຕ່ໍາສຸດ

ປົກກະຕິ 

ສູງສຸດທີ່ເຄຍ

ຫນ່ວຍບໍລິການ

ການຈ່າຍແຮງດັນ

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

Supply ໃນປະຈຸບັນ

Icc

360

450

mA

ອຸນຫະພູມກໍລະນີປະຕິບັດການ

Tca

-5

70

? C

ໂມດູນພະລັງງານບັນຈຸ

pm

1.2

1.5

W

ຫມາຍເຫດ:

[1] Supply ໃນປະຈຸບັນຖືກເປີດເຜີຍໃນລະຫວ່າງ VCCTX ແລະ VCCRX.

[2] ໃນຍ້ອນການອິດເມື່ອຍໄດ້ກໍານົດເປັນລະດັບໃນປະຈຸບັນຂ້າງເທິງຄວາມຕ້ອງການໃນປະຈຸບັນລັດສະຫມໍ່າສະເຫມີ.

 ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຕົວສົ່ງສັນຍານ - Optical

ພາລາມິເຕີ 

ສັນຍາລັກ

ຕ່ໍາສຸດ

ປົກກະຕິ 

ສູງສຸດທີ່ເຄຍ

ຫນ່ວຍບໍລິການ

ສູນຄວາມຍາວຄື່ນ

lc

1530

1565

nm

ພະລັງງານສະເລ່ຍ Optical

Po

0

+3

dBm

OMA Power Optical

Pom

-2.1

dBm

Mode ຂ້າງ Ratio Suppression

SMSR

30

dB

Optical Transmit Power (ພິການ)

PTX_DISABLE

-30

dBm

ອັດຕາສ່ວນການສູນພັນ

ER

8.2

dB

RIN21OMA [1]

-128

dB / Hz

Return Optical ຄວາມທົນທານຕໍ່ການສູນເສຍ

21

dB

ຫມາຍເຫດ:

[1] ການວັດແທກ RIN ແມ່ນມີການສູນເສຍຜົນຕອບແທນໃນ 21 dB.

 

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຕົວສົ່ງສັນຍານ - ໄຟຟ້າ

ພາລາມິເຕີ 

ສັນຍາລັກ

ຕ່ໍາສຸດ

ປົກກະຕິ 

ສູງສຸດທີ່ເຄຍ

ຫນ່ວຍບໍລິການ

ອັດຕາຂໍ້ມູນ

ທີ່ MRA

10.3

11.3

Gbps

ວັດສະດຸປ້ອນຄວາມຕ້ານທານຄ່າ

Rim

100

Ω

Input ຂໍ້ມູນຄ່າ

VtxDIFF

120

850

mV

ສົ່ງ Disable Voltage

VD

2.0

Vcc3 + 03

V

ສົ່ງເປີດນໍາໃຊ້ແຮງດັນໄຟຟ້າ

Ven

0

+0.8

V

ສົ່ງ Disable ຍືນຍັນເວລາ

Vn

100

ພວກ​ເຮົາ

 

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຮັບ - Optical

ພາລາມິເຕີ 

ສັນຍາລັກ

ຕ່ໍາສຸດ

ປົກກະຕິ 

ສູງສຸດທີ່ເຄຍ

ຫນ່ວຍບໍລິການ

ຄວາມຍາວຄື່ນປະຕິບັດການປ້ອນຂໍ້ມູນ

λ

1530

1565

nm

ສະເລ່ຍໄດ້ຮັບພະລັງງານ

-1.0

dBm

ຜູ້ຮັບທີ່ລະອຽດອ່ອນໃນ OMA

-14.1

dBm

ທີ່ລະອຽດອ່ອນຮັບຄວາມກົດດັນໃນ OMA [1]

-11.3

dBm

ພະລັງງານປ້ອນຂໍ້ມູນສູງສຸດ

RX-overload

-1

dBm

ການສະທ້ອນ

Rrx

-27

dB

ການສູນເສຍຂອງສັນຍານຢືນຢັນ

-25

dBm

LOS De-ຢືນຢັນ

-16

dBm

LOS Hysteresis

0.5

dB

ຫມາຍເຫດ:

[1] ການວັດແທກທີ່ມີສັນຍານການທົດສອບຄວາມສອດຄ່ອງແລະສໍາລັບ BER = 10–12. ຄຸນຄ່າຂອງທີ່ລະອຽດອ່ອນຄວາມກົດດັນໃນຕາຕະລາງທີ່ມີການວັດແທກ BER ລະດັບລະບົບທີ່ປະກອບດ້ວຍຜົນກະທົບຂອງວົງຈອນ CDR ໄດ້. ມັນແມ່ນແນະນໍາໃຫ້ຢ່າງຫນ້ອຍ 04 dB margin ເພີ່ມເຕີມໄດ້ຮັບການຈັດສັນຖ້າຫາກວ່າການວັດແທກລະດັບອົງປະກອບກໍາລັງເຮັດ

ໂດຍບໍ່ມີການຜົນກະທົບຂອງວົງຈອນ CDR ໄດ້.

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະຮັບ - ໄຟຟ້າ

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ໍາສຸດ

ປົກກະຕິ 

ສູງສຸດທີ່ເຄຍ

ຫນ່ວຍບໍລິການ

ອັດຕາຂໍ້ມູນ

ທີ່ MRA

10.3

11.3

Gbps

Swing ອອກຄ່າ

Vout PP

350

850

mV

ເພີ່ມຂຶ້ນ / ຫຼຸດລົງທີ່ໃຊ້ເວລາ

Tr / Tf

24

ps

ການສູນເສຍຂອງສັນຍານ -Asserted

VOH

2

Vcc3 + 0.3-

V

ການສູນເສຍຂອງສັນຍານ -Negated

VOL

0

+0.4

V

ຄໍາອະທິບາຍ Pin

Pin

ສັນຍາລັກ

ຊື່ / ລາຍລະອຽດ

1

VEET [1]

ພື້ນຕົວສົ່ງສັນຍານ

2

Tx_FAULT [2]

ຜິດຕົວສົ່ງສັນຍານ

3

Tx_DIS [3]

ຕົວສົ່ງສັນຍານ Disable. ຜົນຜະລິດ Laser ພິໃນລະດັບສູງຫຼືເປີດ

4

SDA [2]

2 ສາຍ Serial Line Data Interface

5

SCL [2]

2 ສາຍ Serial Line ໂມງ Interface

6

MOD_ABS [4]

ໂມດູນຂາດ. ພື້ນຖານພາຍໃນໂມດູນ

7

RS0 [5]

RS0 ສໍາລັບອັດຕາເລືອກ: Open ຫຼືຕ່ໍາ = ໂມດູນຮອງຮັບ≤4.25Gbps

High = ໂມດູນສະຫນັບສະຫນູນ 995 Gb / s ກັບ 10,3125 Gb / s

8

RX_LOS [2]

ການສູນເສຍຂອງຕົວຊີ້ວັດສັນຍານ. Logic 0 ສະແດງປະຕິບັດງານຕາມປົກກະຕິ

9

RS1 [5]

ການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ຕ້ອງການ

10

VEER [1]

ຮັບ Ground

11

VEER [1]

ຮັບ Ground

12

RD-

ຮັບ Inverted ຂໍ້ມູນອອກ. AC ຄວບຄູ່ໄປ

13

RD +

ຮັບຂໍ້ມູນອອກ. AC ຄວບຄູ່ໄປ

14

VEER [1]

ຮັບ Ground

15

VCCR

ຮັບ Power Supply

16

VCCT

ຕົວສົ່ງສັນຍານ Power Supply

17

VEET [1]

ພື້ນຕົວສົ່ງສັນຍານ

18

TD +

ຂໍ້ມູນຕົວສົ່ງສັນຍານໃນ. AC ຄວບຄູ່ໄປ

19

TD-

ຕົວສົ່ງສັນຍານ DATA ຄວ່ໍາໃນ. AC ຄວບຄູ່ໄປ

20

VEET [1]

ພື້ນຕົວສົ່ງສັນຍານ

ຫມາຍເຫດ:

[1] ດິນໂມດູນວົງຈອນໄດ້ຖືກໂດດດ່ຽວຈາກພື້ນ chassis ໂມດູນພາຍໃນໂມດູນໄດ້.

[2] .should ມາດດຶງຂຶ້ນກັບ 4.7k - 10k ohms ກ່ຽວກັບຄະນະກໍາມະການເປັນເຈົ້າພາບກັບແຮງດັນລະຫວ່າງ 3.15Vand 36 V ເປັນ.

[3] Tx_Disable ເປັນການຕິດຕໍ່ການປ້ອນຂໍ້ມູນທີ່ມີkΩ pullup 4.7 kΩ 10 ກັບ VccT ພາຍໃນໂມດູນ.

[4] Mod_ABS ເຊື່ອມຕໍ່ກັບ VEET ຫຼືປ່ຽນທິດທາງໃນ SFP + ໂມດູນ. The ຊະນິດອາດດຶງຕິດຕໍ່ນີ້ເຖິງ Vcc_Host ກັບ resistor ໃນລະດັບທີ່ 4.7 kΩ to10 kΩ.Mod_ABSແມ່ນຢືນຢັນ "ສູງ" ໃນເວລາທີ່ SFP + ໂມດູນດ້ານຮ່າງກາຍບໍ່ຈາກສະລັອດຕິງເຈົ້າພາບໄດ້.

[5] RS0 ແລະ RS1 ແມ່ນປັດໄຈນໍາເຂົ້າລະຫັດແລະຖືກດຶງຕ່ໍາເພື່ອ VEET ກັບ> 30 resistors kΩໃນໂມດູນ.