DS3 Modem, DS3 opteschen elektresch Converter

  • Beschreiwung
  • Ufro

DS3 Modem, DS3 opteschen elektresch Converter: SDH-E3

Beschreiwung

DS3 Optical / trenne Hunnefest

aféieren

Beschreiwung

SDH-E3 ass en Interface Converter fir E3 DS3 elektresch an opteschen Interface Konversioun.
Et ass fir d'PDH Equipement coaxial Interface an opteschen Interface interconnect entworf.

DS3 Modem ass de Gebrauch vun ASIC circuitry Design Technik entwéckelt, E3 / T3 DS3 Héich-Vitesse Léngen-OPTIC Modem.
DS3 Modem iwwerdréit E3 / T3 elektresch Signal, verlängeren E3 / T3 DS3 weiderginn Distanz.
DS3 Modem huet zwee fakultativ: E3 Tariffer 34.368Mbps DS3 Tariffer 44.736Mbps
SDH-E3 Transmissioun Charakteristiken konform mat ITU-T G.703 / G.921 / G.956 den tandard.
SDH-E3 net néideg all komplex Astellungen ze maachen, andeems einfach, einfach ze bedreiwen.
SDH-E3 mat komplett Diagnostice Kënnen, kann lokal Analog loopback a lokal digital loopback Leeschtunge.
opteschen Interface ënnerstëtzt SC / ST / FC fakultativ; SM / MM fakultativ; WDM oder normal;
Transmissioun Distanz kann 2/20 Km / 40 / 60Km fakultativ ginn. De Produit ass voll solle mat FCC Part 15 Ufuerderunge.
Komplett verantwortlech - zréck Gebei ass fir System Diagnostice an wees ënnerstëtzt.
Kompakt casing an einfach Operatioun erreechen d'Käschte spueren an Investitioun geschützt

Eegeschaften

Héich Zouverlässegkeet, verflichten ITU-T G.703
Single Meetingpoint bi-Direktional ass selectable
Stat-vun-der-Konscht Design, suergen normal schaffen ënner verschiddene Ëmwelt.
Ënnerstëtzt lokal an Erfindungen verantwortlech - zréck op elektresch oder optesch Interface fir System Diagnostic.
Gëeegent fir E3 DS3 Interface interconnection.
Einfach Operatioun an Ënnerhalt
Kompakt Design an niddreg Muecht Konsum.

technesch Spezifizéierung

Léngen OPTIC MODES: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
eenzege / multimode, eenzel / duebel Léngen
Transmissioun Distanz: 2/20 Km / 40 / 60KM
Léngen OPTIC Interface: SC / FC / ST
Wellelängt: 1310nm an 1550nm fakultativ
Empfindlechkeet: -36dBm
Vermëttelen elektresch Niveau: 0 ~ 6dBm
Doudegem: 1310nm; 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
Elektresch Interface: E3 / T3 (G.703)
Speed ​​Bewäert: E3 Tariffer 34.368Mbps
DS3 / T3 Tariffer 44.736Mbps
Transmissioun Modus: Synchron-
Circuitry Interface: 75 OHM, BNC
Transmissioun näischt geschitt: entsprécht zu G.703, G.921 an G.956
Test Methoden: Lokal Analog dovun zréck,
Lokal digital dovun zréck.
Power Fourniture: AC 220V ± 10%, 50Hz
DC -48V ± 15%
Power Konsum: 5W
Dimensioun: 240mm * 215mm * 50mm (L * W * H)
Gewiicht: 1Kg
Temperatur: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G Modul
QSFP + LR4
QSFP + transceiver

100g transceiver
QSFP28 SR4 transceiver
QSFP28 LR4 transceiver
CFP transceiver
CFP2 transceiver
CFP4 transceiver

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 Hunnefest
TDM iwwer IP
Modem
PCM Multiplexer
Léngen Media Hunnefest
Léngen Video Hunnefest
SFP Léngen Modul

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room