modem DS3, DS3 converter elektrîkê optîk

  • Terîf
  • Pirs

modem DS3, DS3 optîk converter elektrîkê: SDH-E3

Terîf

DS3 Optîk / mêjûya Electrical

Derbaskirin

Terîf

SDH-E3 an converter virtual ji bo E3 DS3 elektrîkê û êlmanî converter virtual e.
Ev ji bo alavên PDH virtual coaxial û InterConnect virtual optîk dîzaynkirin.

modem DS3 bikaranîna ASIC teknolojiya design circuitry pêşxistin, E3 / T3 DS3 bilind-speed fiber-tester modem e.
modem DS3 guwastinewey sînyala elektrîkê E3 / T3, berfirehkirina E3 / T3 dûr DS3 zmanê.
modem DS3 du optional: rates E3 34.368Mbps DS3 rêjeya 44.736Mbps
taybetmendiyên transmission SDH-E3 girêbide bi ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s tandard.
SDH-E3 ne hewce ye ku hemû dorhêlên, basît bi kar tînin, bi hêsanî tevdigerin.
SDH-E3 bi şiyan û pişkinînan temam, dikarin NAME analog herêmî û NAME dîjîtal herêmî binirxînin.
virtual optîk piştgiriya SC / ST / FC bijarte; SM / MM bijarte; Paki an normal;
dûr ji nifşek nikare bibe 2km / 20km / 40km / 60km azade. The berhemên bi temamî bi FCC Part 15 daxwazên lêtê e.
Complete loop - back metodek ji bo sîstema piştgiriya destnîşankirin û commissioning.
navbeynê de Compact û operasyon danê bidestveanîna teserûfa û veberhênanê tê parastin

Features

(îtîbar) High girêbide, ji bo G.703 ITU-T
Single Fiber Bi-Directional selectable e
Dewletê-ji-the-art design, ku bicîh kar normal di bin jîngehê cuda.
Piştgiriya herêmî û dûr loop - dîsa li ser virtual elektrîkê an optical bo sîstema pişkinînan.
Minasib ji bo E3 DS3 virtual interconnection.
operasyona Simple û parastina
design Compact û mezaxtina hêza kêm.

Specification teknîkî

wasîteyên Fiber tester: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
yek / multimode, fiber single / qat
dûr ji nifşek: 2km / 20km / 40km / 60km
virtual Fiber tester: SC / FC / ST
Mehridad: 1310nm û 1550nm optional
Sensitivity: -36dBm
Armanç asta elektrîkê: 0 ~ 6dBm
Kufikî: 1310nm; 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
virtual Electrical: E3 / T3 (G.703)
Rate Speed: E3 rêjeya 34.368Mbps
rates DS3 / T3 44.736Mbps
mode Transmission: hemwext
virtual Circuitry: 75 Ohm, BNC
Features Transmission: pêve ji bo G.703, G.921 û G.956
rêbazên Test: analog Local loop paş,
Herêmî paş loop digital.
Têrkirina Power: AC 220V ±% 10, 50Hz
-48V DC ±% 15
mezaxtina Power: 5W
Dîmena: 240mm * 215mm * 50mm (L * W H *)
Weight: 1Kg
Germahiyê: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

module 40G
QSFP + LR4
QSFP + transceiver

transceiver 100g
transceiver QSFP28 SR4
transceiver QSFP28 LR4
transceiver BCX
transceiver CFP2
transceiver CFP4

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 mêjûya
TDM ser IP
modem
PCM Multiplexer
Fiber Media mêjûya
Fiber Video Converter
module fiber SFP

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room