• תאור
  • חֲקִירָה

מודם DS3, ממיר חשמל אופטי DS3: SDH-E3

תיאור

DS3 אופטי / ממיר חשמל

הצג

תיאור

SDH-E3 הוא ממיר ממשק E3 DS3 מרה ממשק חשמלי ואופטי.
היא מיועדת הממשק קואקסיאלי ציוד PDH ו- קישוריות ממשק אופטי.

מודם DS3 הוא השימוש בטכנולוגיית עיצוב מעגלי ASIC שפותח, E3 / T3 DS3 מודם במהירות גבוהה של סיבים אופטיים.
מודם DS3 מעביר E3 / T3 אות חשמלי, להאריך מרחק שידור DS3 E3 / T3.
יש DS3 המודם שני אופציונלי: שיעורי E3 34.368Mbps DS3 מדרג 44.736Mbps
מאפיינים שידור SDH-E3 לציית ITU-T G.703 / G.921 / ים tandard G.956.
SDH-E3 אין צורך לעשות שום הגדרות מורכבות, תוך שימוש פשוט, קל לתפעול.
SDH-E3 עם יכולות אבחון מלאות, יכול לבצע חזרה לאחור אנלוגי מקומי Loopback הדיגיטלית המקומית.
ממשק אופטי תומך SC / ST / FC אופציונלי; SM / MM אופציונלי; WDM או רגיל;
המרחק הילוכים יכול להיות 2 ק"מ / 20 ק"מ / 40km / 60 ק"מ אופציונלי. המוצר תואם באופן מלא עם דרישות 15 חלק FCC.
לולאה שלם - מתקן בחזרה נתמך עבור מערכת אבחון וביצוע.
מעטפת קומפקט ותפעול פשוט להשיג את החיסכון בעלויות והשקעות מוגנים

תכונות

אמינות גבוהה, לציית G.703 ITU-T
יחיד סיבים כביווניות הן לבחירה
מדינה-of-the-art עיצוב, להבטיח עבודה מקובלת תחת סביבה שונה.
תומך לולאה מקומית ומרוחק - חזרה על ממשק חשמל או אופטי עבור מערכת אבחון.
מתאים קישוריות ממשק E3 DS3.
תפעול ותחזוקה פשוטים
עיצוב קומפקטי וצריכת חשמל נמוכה.

מפרט טכני

מצבי סיבים אופטיים: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
יחיד / מרובה, סיבים כפולים יחיד /
מרחק שידור: 2 ק"מ / 20 ק"מ / 40 ק"מ / 60 ק"מ
ממשק סיבים אופטיים: SC / FC / ST
אורך גל: 1310nm ו 1550nm אופציונלי
רגישות: -36dBm
משדר רמת חשמל: 0 ~ 6dBm
מתפורר: 1310nm; 0.4dB / ק"מ, 1550nm; 0.25dB / ק"מ
ממשק חשמל: E3 / T3 (G.703)
מהירות דרג: E3 מדרג 34.368Mbps
DS3 / T3 שיעורי 44.736Mbps
מצב הילוכים: סינכרוני
ממשק מעגלים: 75 OHM, BNC
תכונות הילוכים: תואמת G.703, G.921 ו G.956
שיטות בדיקה: בחזרה לולאה אנלוגית מקומית,
בחזרה לולאה דיגיטלית מקומי.
אספקת חשמל: AC 220V ± 10%, 50Hz
-48V DC ± 15%
צריכת חשמל: 5W
מידות: 240mm * 50mm * 215mm (L * W * H)
משקל: 1 ק"ג
טמפרטורה: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

מודול 40G
QSFP + LR4
משדר QSFP +

משדר 100G
משדר SR4 QSFP28
משדר LR4 QSFP28
משדר CFP
משדר CFP2
משדר CFP4

מרבב PDH
מרבב SDH
ממיר E1
TDM over IP
מודם
מרבב PCM
ממיר מדיה סיבים
ממיר וידאו סיב
מודול סיבים SFP

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room