DS3 modem, DS3 optikai elektromos átalakító

DS3 modem, DS3 optikai elektromos átalakító

DS3 rost modem

DS3 Opitcal elektromos modem

  • Leírás
  • Vizsgálat

DS3 modem, DS3 optikai elektromos átalakító: SDH-E3

Leírás

DS3 optikai / elektromos átalakító

Bemutatni

Leírás

SDH-E3 interfész-átalakító az E3 DS3 elektromos és optikai interfész konverzió.
Ez olyan PDH berendezések koaxiális interfész és optikai interfész összekapcsolása.

DS3 modem használata ASIC áramkör tervezési technológia fejlődött, E3 / T3 DS3 nagy sebességű optikai modem.
DS3 modem továbbítja E3 / T3 elektromos jel, kiterjeszteni E3 / T3 DS3 adási távolságot.
DS3 modem két opcionális: E3 árak 34.368Mbps DS3 árak 44.736Mbps
SDH-E3 átviteli jellemzők megfelelnek az ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s tandard.
SDH-E3 nem kell semmilyen bonyolult beállítások használata egyszerű, könnyen kezelhető.
SDH-E3 teljes diagnosztikai lehetőségek, végezhet a helyi analóg visszacsatolási és helyi digitális visszacsatolási.
optikai interfész támogatja SC / ST / FC választható; SM / MM választható; WDM vagy normális;
Átviteli távolság lehet 2Km / 20Km / 40Km / 60km választható. A termék teljes mértékben megfelel az FCC Part 15 előírásoknak.
Komplett loop - vissza létesítmény támogatott rendszer diagnosztikai és üzembe helyezés.
Kompakt tok és egyszerű kezelhetőség eléréséhez költségmegtakarítás és befektetési védett

Jellemzők

Nagy megbízhatóság, megfelelnek az ITU-T G.703
Single Fiber Kétirányú választható
State-of-the-art design, biztosítsa a normális üzemi alatt különböző környezetben.
Támogatja a helyi és távoli hurok - vissza az elektromos vagy optikai interfész rendszer diagnosztikai.
Alkalmas E3 DS3 interfész összekapcsolási.
Egyszerű üzemeltetés és karbantartás
Kompakt kialakítás és az alacsony energiafogyasztást.

Műszaki specifikáció

Száloptikai módok: 8.3 / 125 um-ig 8.7 / 125 um-ig 9/125 um-ig 10/125 um-ig
Egyetlen / multimódusú, egy / két szál
Átviteli távolság: 2km / 20 km / 40 km / 60 km-en
Száloptikai interfész: SC / FC / ST
Hullámhossz: 1310nm és 1550nm opcionális
Érzékenység: -36dBm
Átviteli villamos szintje: 0 ~ 6dBm
A bomló: 1310nm; 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
Elektromos interfész: E3 / T3 (G.703)
Speed ​​Rate: E3 árak 34.368Mbps
DS3 / T3 árak 44.736Mbps
Átviteli mód: szinkron
Circuitry interfész: 75 Ohm, BNC
Átviteli jellemzők: Megfelel a G.703, G.921 és G.956
Vizsgálati módszerek: A helyi analóg visszanyúlnak,
Helyi digitális hurok vissza.
Áramellátás: AC 220V ± 10%, 50Hz
DC -48V ± 15%
Fogyasztás: 5W
Méret: 240mm * 215mm * 50mm (L * W * H)
Súly: 1kg
Hőmérséklet: 0 ~ 50 ℃
Nedvességtartalmú: 0-90%

 

 

 

40G modul
QSFP + LR4
QSFP + adóvevő

100G adóvevő
QSFP28 SR4 adóvevő
QSFP28 LR4 adóvevő
CFP adóvevő
CFP2 adóvevő
CFP4 adóvevő

PDH Multiplexer
SDH multiplexer
E1 Converter
TDM over IP
Modem
PCM multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
SFP üvegszálas modul

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room