DS3 modem, DS3 optički električni pretvarač

  • Opis
  • pitanje

DS3 modem, DS3 optički električni pretvarač: SDH-E3

Opis

DS3 optički / Električni pretvarač

Predstaviti

Opis

SDH-E3 sučelje konverter za E3 DS3 električne i optičke sučelje obraćenje.
To je dizajniran za PDH opreme koaksijalni sučelje i optičko sučelje poveznika.

DS3 modem je korištenje ASIC sklop dizajn tehnologije razvijene, E3 / T3 DS3 velike brzine fiber-optički modem.
DS3 modem šalje E3 / T3 električni signal, proširiti E3 / T3 udaljenost DS3 odašiljanje.
DS3 modem ima dvije opcionalne: E3 stope 34.368Mbps DS3 stope 44.736Mbps
SDH-E3 karakteristike prijenos u skladu s ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s tandard.
SDH-E3 nema potrebe raditi složene postavke, koristite jednostavan, jednostavan za rukovanje.
SDH-E3 sa kompletnim dijagnostičkim mogućnostima, može obavljati lokalne analogne povratne petlje i lokalni digitalna povratna petlja.
Optičko sučelje podržava SC / ST / FC neobavezno; SM / MM izborno; WDM ili normalno;
Udaljenost prijenosa može biti 2 km / 20 km / 40 km / 60 km neobavezno. Proizvod je u potpunosti u skladu s FCC Dio 15 zahtjeva.
Kompletan petlja - povratak objekt je podržan sustav za dijagnostiku i puštanje u pogon.
Kompaktni kućište i jednostavna operacija postigla ušteda i ulaganja zaštićena

Značajke

Visoka pouzdanost, u skladu s ITU-T G.703
Jedan Fibre dvosmjerno se odabrati
State-of-the-art dizajn, osigurati normalan rad pod različitim sredinama.
Podržava lokalni i daljinski petlje - Povratak na električne ili optičkog sučelja za sustav dijagnostički.
Pogodno za E3 DS3 sučelja interkonekcije.
Jednostavno rukovanje i održavanje
Kompaktan dizajn i niska potrošnja energije.

Tehničke karakteristike

Načini svjetlovodni: 8,3 / 8,7 125μm / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
jednog / multi, jednostruka / dvostruko vlakana
udaljenost prijenosa: 2km / 20 km / 40 km / 60 km
Svjetlovodni sučelje: SC / FC / ST
Valna duljina: 1310nm i 1550nm opcija
Osjetljivost: -36dBm
Prijenos električne stupanj: 0 ~ 6dBm
Propadaju: 1310nm, 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
Električna sučelje: E3 / T3 (G.703)
Brzina protoka: E3 ocjenjuje 34.368Mbps
DS3 / T3 stope 44.736Mbps
Način prijenosa: sinkroni
Sklop sučelja: 75 OHM, BNC
Prijenosni Značajke: Odgovara G.703, G.921 i G.956
Ispitne metode: Lokalna analogni povratna petlja,
Lokalno digitalna povratna petlja.
Napajanje: AC 220V ± 10%, 50 Hz
DC -48V ± 15%
Potrošnja: 5W
Dimenzije: 240 mm * 215mm * 50 mm (L * W + H)
Težina: 1 kg
Temperatura: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G modul
QSFP + LR4
QSFP + primopredajnik

100G primopredajnik
QSFP28 SR4 primopredajnik
QSFP28 LR4 primopredajnik
CFP primopredajnik
CFP2 primopredajnik
CFP4 primopredajnik

PDH Multiplexer
SDH Multiplekser
E1 Converter
TDM preko IP
Modem
PCM Multiplekser
Vlakna Media Converter
Vlakna Video Converter
SFP modula vlakana

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room