DS3 μόντεμ, DS3 οπτική ηλεκτρική μετατροπέα

DS3 μόντεμ, DS3 οπτική ηλεκτρική μετατροπέα

DS3 μόντεμ ίνα

ηλεκτρικές μόντεμ DS3 Opitcal

  • Περιγραφή
  • Ερευνα

DS3 μόντεμ, DS3 οπτικό ηλεκτρικό μετατροπέα: SDH-E3

Περιγραφή

DS3 Οπτικά / Ηλεκτρικά Μετατροπές

Παρουσιάζω

Περιγραφή

SDH-E3 είναι ένας μετατροπέας διασύνδεση για τη μετατροπή E3 DS3 ηλεκτρικών και οπτικών διεπαφής.
Είναι σχεδιασμένο για τη διεπαφή ομοαξονικό εξοπλισμού PDH και οπτικά διασύνδεσης διεπαφής.

DS3 μόντεμ είναι η χρήση της τεχνολογίας σχεδίασης κυκλώματος ASIC αναπτυχθεί, Ε3 / Τ3 DS3 υψηλής ταχύτητας οπτικών ινών modem.
DS3 μόντεμ μεταδίδει ηλεκτρικό σήμα Ε3 / Τ3, εκτείνονται Ε3 / Τ3 απόσταση DS3 εκπομπής.
DS3 modem έχει δύο προαιρετικές: τα ποσοστά E3 34.368Mbps DS3 Τιμές 44.736Mbps
χαρακτηριστικά μετάδοσης SDH-E3 συμμορφώνονται με ITU-Τ G.703 / G.921 / G.956 s tandard.
SDH-E3 δεν χρειάζεται να κάνετε οποιεσδήποτε πολύπλοκες ρυθμίσεις, χρησιμοποιώντας απλό, εύκολο να λειτουργήσει.
SDH-E3 με πλήρη διαγνωστικές δυνατότητες, μπορεί να εκτελέσει τοπικές αναλογικό loopback και τοπικό ψηφιακό loopback.
οπτική διεπαφή υποστηρίζει SC / ST / FC προαιρετικό? SM / MM προαιρετικό? WDM ή φυσιολογικό?
απόσταση μετάδοσης μπορεί να είναι 2 χιλιόμετρα / 20 km / 40 km / 60 χιλιομέτρων προαιρετική. Το προϊόν είναι πλήρως συμβατό με FCC μέρος 15 απαιτήσεις.
βρόχος Complete - εγκατάσταση πίσω υποστηρίζεται για διαγνωστικό σύστημα και θέση σε λειτουργία.
Συμπαγές περίβλημα και απλή λειτουργία επιτευχθεί η μείωση του κόστους και των επενδύσεων που προστατεύονται

Χαρακτηριστικά

Υψηλή αξιοπιστία, να συμμορφώνονται με ITU-T G.703
Single Fiber Αμφίδρομη είναι επιλέξιμη
State-of-the-art σχεδιασμό, την εξασφάλιση της ομαλής λειτουργίας κάτω από διαφορετικό περιβάλλον.
Υποστηρίζει τοπική και απομακρυσμένη βρόχο - πίσω σε ηλεκτρική ή οπτική διεπαφή για διαγνωστικό σύστημα.
Κατάλληλο για τη διασύνδεση διεπαφή E3 DS3.
Απλή λειτουργία και συντήρηση
Συμπαγής σχεδίαση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.

Τεχνικές προδιαγραφές

λειτουργίες οπτικών ινών: 8,3 / 125 μm 8.7 / 125 μm 9 / 125μm 10/125 μm
μονό / πολύτροπη, μονό / διπλό ίνα
απόσταση μετάδοσης: 2km / 20 km / 40 χλμ / 60 χλμ
διασύνδεση οπτικών ινών: SC / FC / ST
Μήκος κύματος: 1310nm και 1550nm προαιρετική
Ευαισθησία: -36dBm
Μεταδίδουν ηλεκτρική επίπεδο: 0 ~ 6dBm
Σάπια: 1310nm? 0.4dB / km, 1550nm? 0.25dB / km
Ηλεκτρική διασύνδεση: Ε3 / Τ3 (G.703)
Ταχύτητα Τιμή: E3 Τιμές 34.368Mbps
ποσοστά DS3 / T3 44.736Mbps
Λειτουργία Μεταφοράς: Σύγχρονη
διεπαφή Κύκλωμα: 75 Ω, BNC
Χαρακτηριστικά Μετάδοση: Συμμορφώνεται με G.703, G.921 και G.956
Μέθοδοι δοκιμής: Τοπική αναλογικό βρόχο πίσω,
Τοπική πίσω ψηφιακή βρόχο.
Τροφοδοσία: AC 220V ± 10%, 50Hz
DC -48V ± 15%
Κατανάλωση ρεύματος: 5W
Διάσταση: 240 χιλιοστά * 215 χιλιοστά * 50 χιλιοστά (L * H W *)
Βάρος: 1Kg
Θερμοκρασία: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

ενότητα 40G
QSFP + LR4
QSFP + πομποδέκτη

100G πομποδέκτη
QSFP28 SR4 πομποδέκτη
QSFP28 LR4 πομποδέκτη
ΚΑΠ πομποδέκτη
CFP2 πομποδέκτη
CFP4 πομποδέκτη

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
Ε1 Converter
TDM πάνω από IP
Μοντέμ
PCM πολυπλεξίας
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
δομοστοιχείο ίνα SFP

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room