DS3 модем, DS3 оптичен електрически конвертор

DS3 модем, DS3 оптичен електрически конвертор

DS3 влакна модем

DS3 opitcal електрически модем

  • описание
  • разследване

DS3 модем, DS3 оптичен електрически преобразувател: SDH-E3

Описание

DS3 Оптичен / Електротехника Converter

Въвеждане

Описание

SDH-E3 е интерфейс конвертор за E3 DS3 електро-, оптично и конверсия интерфейс.
Тя е предназначена за коаксиален интерфейс PDH оборудване и оптичен интерфейс помежду си.

DS3 модем е използването на ASIC схема дизайн технология, разработена, E3 / T3 DS3 високоскоростен оптична модем.
DS3 модем предава E3 / T3 електрически сигнал, разшири E3 / T3 DS3 предаване разстояние.
DS3 модем предлага два: E3 проценти 34.368Mbps DS3 проценти 44.736Mbps
характеристика на предаването SDH-E3 отговарят на ITU-T G.703 / G.921 / G.956 S tandard.
SDH-E3 няма нужда да правите сложни настройки, като се използва прост, лесен за работа.
SDH-E3 с пълни диагностични възможности, може да изпълнява местен аналог примка и местно цифров примка.
оптичен интерфейс поддържа SC / ST / FC по избор; SM / ММ по избор; WDM или нормално;
Предаване разстояние може да бъде 2 км / 20 Km / четиредесетKm / 60 км по избор. Продуктът е напълно съвместим с FCC Част 15 изисквания.
Пълна линия - обратно съоръжение се поддържа за система за диагностика и въвеждане в експлоатация.
Компактен корпус и проста операция се постигне спестяване на разходите и инвестициите защитени

Характеристики

Висока надеждност, се съобразят с ITU-T G.703
Единично влакно Двупосочен е избираем
Държавата на най-съвременните проектиране, осигуряване на нормален работен под различна среда.
Поддържа локално и дистанционно контур - обратно на електрически или оптичен интерфейс за система диагностика.
Подходящ за E3 DS3 интерфейс взаимно свързване.
Лесна експлоатация и поддръжка
Компактен дизайн и ниска консумация на енергия.

Техническа Спецификация

Режими на оптични влакна, 8.3 / 125 цт 8.7 / 125 цт 9/125 цт 10/125 цт
единична / многомодовото, единична / двойна влакна
Предаване разстояние: 2 км / 20 км / 40 км / 60 км
Оптичен интерфейс: SC / FC / ST
Дължина на вълната: 1310nm и 1550nm по избор
Чувствителност: -36dBm
Предавателни електрически ниво: 0 ~ 6dBm
Разлагаща: 1310nm; 0,4 db / км, 1550nm; 0,25 db / km
Електрически интерфейс: E3 / T3 (G.703)
Speed ​​Оценка: E3 проценти 34.368Mbps
DS3 / T3 проценти 44.736Mbps
режим на скоростната кутия: Синхронно
Схемата интерфейс: 75 OHM, BNC
Кутия Особености: Отговаря на изискванията на G.703, G.921 и G.956
Методи за изпитване: Локално аналогова линия назад,
Местна цифрова линия назад.
Захранване: AC 220V ± 10%, 50Hz
DC -48V ± 15%
Консумирана мощност: 5W
Размер: 240 mm * 215 мм * 50mm (L * W * Н)
Тегло: милионкилограма
Температура: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G модул
QSFP + LR4
QSFP + приемо

100G приемо
QSFP28 SR4 приемо
QSFP28 LR4 приемо
КФП приемо
CFP2 приемо
CFP4 приемо

PDH мултиплексор
SDH мултиплексори
E1 Converter
TDM през IP
модем
PCM мултиплексор
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
модул SFP влакна

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room