• təsvir
  • araşdırma

DS3 modem, DS3 optik elektrik converter: SDH-E3

Təsvir

DS3 Optical / Elektrik Converter

tanıtmaq

Təsvir

SDH-E3 E3 DS3 elektrik və optik interface dönüşüm üçün bir interfeys converter edir.
Bu PDH avadanlıq koaksial interfeysi və optik interface interconnect üçün nəzərdə tutulmuşdur.

DS3 modem, E3 / T3 DS3 yüksək sürətli fiber-optik modem inkişaf ASIC devresi dizayn texnologiya istifadə edir.
DS3 modem E3 / T3 elektrik siqnal ötürür, E3 / T3 DS3 ötürmək məsafə uzatmaq.
34.368Mbps DS3 44.736Mbps dərəcələri E3 səslərin sayı: DS3 modem iki isteğe var
SDH-E3 ötürülməsi xüsusiyyətləri ITU-T G.703 / G.921 / G.956 s tandard uyğun.
SDH-E3 heç bir ehtiyac fəaliyyət sadə, asan istifadə edərək, hər hansı bir kompleks ayarları etmək.
tam diaqnostik imkanları ilə SDH-E3, yerli analog döngü və yerli digital döngü edə bilərsiniz.
optik interface SC / ST / FC isteğe dəstəkləyir; SM / MM isteğe; WDM və ya normal;
Transmission məsafə 2km / 20 km / 40km / 60km isteğe ola bilər. məhsul FCC Part 15 tələblərinə tam uyğun deyil.
Complete loop - Geri tesis sistemi üçün diaqnostik və istismara dəstəklənir.
Compact casing və sadə əməliyyat qorunur dəyəri qənaət və investisiya nail olmaq

Features

Yüksək etibarlılıq, ITU-T G.703 riayət
Single Fiber Bi-Directional seçilən
Dövlət-of-the-art dizayn, müxtəlif mühit altında normal iş təmin edir.
diaqnostik sistemi üçün elektrik və ya optik interface geri - yerli və uzaq loop dəstəkləyir.
E3 DS3 interface qarşılıqlı üçün uygundur.
Simple əməliyyat və istismar
Kompakt dizayn və aşağı enerji istehlakı.

texniki cəhətləri

Fiber optik rejimi: 8.3 / 125μm 8.7 / 125μm 9 / 125μm 10 / 125μm
vahid / modlu, ikiqat / vahid lif
Transmissiya məsafə: 2KM / 20km / 40km / 60km
Fiber optik interfeysi: SC / FC / ST
Wavelength: 1310nm və isteğe 1550nm
Həssaslıq: -36dBm
elektrik səviyyəsi ötürücü: 0 ~ 6dBm
Decaying: 1310nm; 0.4dB / km, 1550nm; 0.25dB / km
Elektrik interfeysi: E3 / T3 (G.703)
Speed ​​Rate: E3 34.368Mbps dərəcələri
DS3 / T3 dərəcələri 44.736Mbps
Transmissiya rejimi: Sinxron
Devresi interfeysi: 75 OHM, BNC
Transmissiya Features: G.703, G.921 və G.956 uyğundur
Test üsulları: Yerli analog loop geri,
Yerli digital loop geri.
Güc təchizatı: AC 220V 10% 50Hz ±
15% ± DC -48V
Enerji sərfi: 5W
Ölçü: 240mm * 215mm * 50mm (L * W * H)
Çəki: 1kg
Temperatur: 0 ~ 50 ℃
Hunidity: 0-90%

 

 

 

40G modul
QSFP + LR4
QSFP + verici

100g verici
QSFP28 SR4 verici
QSFP28 LR4 verici
CFP verici
CFP2 verici
CFP4 verici

PDH Multiplexer
SDH Multiplexer
E1 Converter
IP üzərində TDM
modem
PCM Multiplexer
Fiber Media Converter
Fiber Video Converter
SFP fiber modul

Physiotherapy equipment
Walking Rehabilitation
Upper limb rehabilitation
Lower limb rehabilitation
Whole body rehabilitation
Children rehabilitation
Finger rehabilitation
CPM series
Treatment table series
Lumbar and neck traction bed
Medical mask

freezer
Low Temperature Freezer
-45℃ freezer
-60℃ freezer
-80℃ freezer
deep freezer
ultra low temperature freezer
cold room